Bu makale içeriğinde pamukkale travertenlerinde ne yapılır tartışacak. pamukkale travertenlerinde ne yapılır hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu makalesinde HometownInn ile pamukkale travertenlerinde ne yapılır’yi keşfedelim.

Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu en iyi pamukkale travertenlerinde ne yapılır ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için pamukkale travertenlerinde ne yapılır dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Toprağın Şifası - Nane Yetişmek İçin Gerekli Olan Toprak ve İklim Özellikleri | En eksiksiz nane hangi mevsimde yetişir ile ilgili genel bilgi

Konuyla ilgili içerik pamukkale travertenlerinde ne yapılır

Pamukkale Travertenlerinin yanı sıra Kleopatra Havuzu olarak bilinen Antik Havuz da gezilebilir ve yüzülebilir. Gittiğimde Pamukkale hakkında öğrendiğim bir şey var: Bütün alan kilometrelerce uzanan kocaman bir park! Golf arabaları ile gezilebilen Hierapolis antik kenti, Kleopatra Havuzu ve travertenler içinde yer almaktadır. Antik kenti pek ziyaret edemedim ama şapkanız, güneş kreminiz ve güneş gözlüğünüz varsa gerçekten görülmeye değer. Antik Havuz ve travertenler için mutlaka mayo, havlu ve çıkardığınız ıslak mayoları koymak için bir çanta getirin, soyunma odasına girince keko gibi anladım fdjjsdlkjg 😀 Bu beni şaşırtmadı çünkü böyle yapıyorum zaman zaman şeyler. Şans eseri CANIM müze kartım sayesinde %10 indirimli yeni bikinim oldu, şanslı mıyım şanssız mıyım, sanırım şanslıyım! Herkese müze kart tavsiye ediyorum, müze karta aylar önce 60 TL ödemiştim ve sanırım şu ana kadar yüzlerce lira değerindeki müze ve benzeri yerlere giriş bedavaydı, CANIM MÜZE KART. Denizli’de tıp okuyan sevgili kuzenimin evinde kaldım. Sabah Denizli otogarına gidip minibüsle yarım saatte Pamukkale’ye ulaştım ve Hierapolis kapısında indim. Akşam hava karardıktan sonra (Travertenler alacakaranlıkta da ziyaret edilebilir!) Minibüsle Denizli’ye döndüm. Denizli’de pek bir şey yapamadım ama keşke dev horoz heykeline çıkabilseydim. Bu bölümde yetenekli lise arkadaşım Alpacon’un yaptığı müziklerden de faydalandım, spotify’da dinleyin!: Bu arada beni Instagram’da takip edin, her gün gezimi paylaşıyorum!: .

SEE ALSO  Keçiören'de lezzet turu. | keçiören restoran hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

Bazı resimler pamukkale travertenlerinde ne yapılır hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu
Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu

Görüntülediğiniz Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Sırbistan'a gitmek isteyenler dikkat! Pahalı mı? Girişte neler isteniyor? Vlog | sırbistan para birimi tl hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Daha fazlasını görün

pamukkale travertenlerinde ne yapılır ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Pamukkale39nin #Tadı #Böyle #Çıkarılır #pamukkalevlog #postmodernanadolu.

pamukkale,Pamukkale travertenler,Pamukkale gezilecek yerler,türkiye turu,türk gezgin,türkiye gezi,gezi belgeseli,dünyayı geziyorum,pamukkale travertenleri,Hierapolis antik kenti,Pamukkale giriş ücreti,Afrodit havuzları,tatil vlog,Pamukkale vlog,Pamukkale turizm,Pamukkale antik havuz,Pamukkale Hierapolis,Pamukkale hava durumu,arabayla Ege turu.

Pamukkale'nin Tadı Böyle Çıkarılır! #pamukkalevlog #postmodernanadolu.

pamukkale travertenlerinde ne yapılır.

pamukkale travertenlerinde ne yapılır hakkındaki bilgilerle HometownInn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. pamukkale travertenlerinde ne yapılır hakkındaki makaleyi HometownInn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. önder torun diyor ki:

  güzel video olmuş emeğine sağlık . M.s 7. yüzyılın sonlarında büyük bir deprem olmuş ve Antik havuz oluşmuş . Ms 60 senesindeki depremde de kuzey roma kapısı tarafında , agora tarafında bulunan şehir merkezi antik havuz çevresine taşıyıp m.s.1 yüzyılda romalılar Hierapolis antik kentine altın çağını yaşatmışlar

 2. Türkay Tasasız diyor ki:

  Defne hanım, asıl güzel travertenler, terliğinizi çıkardığınız yerden, sağa doğru gittiğinizde yolun sonundaki travertenler daha doğal, daha beyaz, manzara olarak daha güzel. Herkes orayı bilmez. Bir dahaki gelirsiniz o bölgeyi tavsiye ederim. Iyi çalışmalar dilerim. Denizli'den selamlar saygılar.

 3. Salih Ulastir diyor ki:

  O traverten havuzlarının doğal olmadığını, aslında çimentoyla oluşturulmuş kücük havuzlar olduğunu, o havuzların üstüne Kalsiyum Hidro Karbonat'ın çökelmesiyle bembeyaz hale geldiğini, doğal bir görünüm kazandığını söylesem. Pamukkale travertenlerinde bile beton var.
  🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.