Bu makalenin konusu geçit uzay tartışılacak. geçit uzay arıyorsanız, bu Panama'daki gizli geçit dünyanın merkezine açılan bir kapı mı? makalesinde HometownInn ile geçit uzay hakkında bilgi edinelim.

geçit uzay ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz Panama'daki gizli geçit dünyanın merkezine açılan bir kapı mı?

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için geçit uzay dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Afyon Vlog 2- Dinar, Dazkırı | Suçıkan, Marsyas Efsanesi, Lavanta ve Gül Bahçeleri #vlog | lavanta bahçesi afyon hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Konuyla ilgili içerik geçit uzay

Araştırmacı – Yazar Farah Yurdözü, Akademisyen – Araştırmacı Hakan Yedican ve Diyarbakır Çınar Eski Kaymakamı İsmail Şanlı; Ertan Özyiğit’le ‘Kayıt Dışı’ programına konuk olarak gizemli soruların yanıtlarını aradı. Abone olmak; Dünyadaki ve ülkemizdeki son gelişmelerden ilk siz haberdar olun 🔔 Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın 📢 Türkiye genelinde yayın yapan tv100’ün canlı yayınını her zaman YouTube’dan canlı olarak izleyebilirsiniz. Türkiye’nin yeni FACE TV100’ü son dakika haberleri, canlı yayınları ve yeni video dizileriyle her zaman elinizin altında. www.tv100.com tv100 Canlı Yayın izle ➤ tv100 uydu bilgileri📡 TÜRKSAT 4A Frekans: 12729 Sembol: 30000 Polarizasyon: V (Dikey) TV100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanalda ve Vodafone TV’de 36. kanalda izlenebilmektedir. Facebook: Twitter: Instagram: Youtube: #Registered #ErtanÖzyiğit #Gizem .

SEE ALSO  Amber restaurant bursa | bursa müzikli restaurant ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Bazı resimler geçit uzay konusuyla ilgilidir

Panama'daki gizli geçit dünyanın merkezine açılan bir kapı mı?
Panama'daki gizli geçit dünyanın merkezine açılan bir kapı mı?

Görüntülediğiniz Panama'daki gizli geçit dünyanın merkezine açılan bir kapı mı? hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  CLUB 99 TAKSİM - Süper Kulüp Mekanlar | En ayrıntılı taksim beyoğlu mekanlar hakkında genel bilgi

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

geçit uzay ile ilgili birkaç öneri

#Panama39daki #gizli #geçit #dünyanın #merkezine #açılan #bir #kapı #mı.

tv100,tv100 haber,haberler,haber,haber izle,tv100 haberler,son dakika,son dakika haber,gündem,göbeklitepe,farah,farah yurdozu,farah yurdözü,ertan özyiğit,ertan ozyigit,kayit disi,kayıt dışı.

Panama'daki gizli geçit dünyanın merkezine açılan bir kapı mı?.

geçit uzay.

geçit uzay bilgisiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. geçit uzayHometownInn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Metin Mete diyor ki:

  size gerçekleri ben soyleyim çok bilmişler!!!,bütün pagan kulturlerine bakarsanız rituellerini müzik eşliğinde yaparlar.bir örnek vereyim Kızılderili tamtamlari veya şaman zilleri veya defleri…baktığınızda bu garip müziklerle transa geçerler!,sebebi!!!,cinleri toplamaniz için belli bir ritmle müzik yaparsanız,özellikle mağara veya mağara gibi izbe yerlerde ,karanlık, loş yerlerde, ormanda, dağlarda, %100 oraya cinler toplanır.,ve onların yaradılış özelliklerinden dolayı orada manyetik bir alan oluşur.,ve orada bulunanlarin beyinlerini etkiler.,ve iradeleri dışında hareketlerde, düşüncede olmaya başlarlar.,Kendilerini insan üstü görmeye, hatta Tanrı gibi bile görmeye başlarlar..SALLAMAYIN MILLETE .,yok üstün zekalı lar yeraltında yasiyomuslarda!,yok üstün zekalılar ayda koloni kurmuslada!,yok reptilyanmista.!!!,YARATILMIŞ HER VARLIĞA AKLI VEREN ALLAHUALEMDIR!,ALLAH demedimi yaratılmışların en üstünü insandır diye. Allahin ayetlerinde hidayet arayacaginiza, ibret alacaginiza, yok uzaylı, yok yarı yılan yarı insan yaratık arıyorsunuz,Ben ancak insanları ve cinleri bana ibadet etsinler diye yarattım!,diyen Allahualem,sizin dediğiniz yaratıkları ibadetten muaf mi bıraktı!?,yoksa onlara başka bi din,başka bi peygamber mi tebliğ edildi!????Tv kanallarının böyle saçmalıklarla, ve efendim ne profesormus etiketli!,kişilerle meşgul edilmesi, genç neslin süt beyinlerini, kendi ruh halinizin yarattığı saçmalıklarla bulandirilmasini, İNSANI BULMUYORUM.VESSELAM.

 2. Ali diyor ki:

  1:20 önceki röportajda hakan bey wortex den bahsetmişti muslukçu örneğinde wortexin oluşması için giriş ve çıkışın olması gerekir dedi kendisi, peki buradaki rüzgar wortexinin oluşması için yeraltında bir çıkışın olması gerekmiyor mu ?

 3. KUDRET PUYAN diyor ki:

  İyide zulkarneyn aleyhisselamin yeraltına kapattılar topluluk vardı unutmayın. Ozaman lar kötü varliklardiustelik efendimiz kıyamete yakın onlar gelecek ve Müslüman olmuş olarak bulacaksınız diye bir hadis var araştırın atmıyorum.

 4. Felasife diyor ki:

  Sarı Saltuk, Saltuknamesi ile Kâf dağının ardına bile gitmiş, acayibten garayibden haber vermişken, yedi kat yabancının gittiği yerlerden bize neyse:)
  1 tane dünya var emme, 1000 türlü hal yaşatıyor!

 5. yavuz veyselov diyor ki:

  Dünyayı bilip gören ve mazlumun yardımına gelmeyen bilinmeyen milletler varsa benim için p.ç tir o.ç dur (Allah'a inanıp gücü yetmeyenlet hariç)

 6. amerikan gerillasının köşeyazıları diyor ki:

  FETHULLAH GÜLEN VE CEMAATİ BÜYÜK OSMANLI PROJESİNİN BİR PARÇASIDIR.

  AKP'NİN 2023 HEDEFİNE ULAŞMASINA 372 GÜN KALDI.

  YANİ AKP'NİN TÜRKİYE'Yİ TÜMÜYLE TESLİM ALMASINA 372 GÜN KALDI.

  TEK VE SON KURTULUŞ OLAN ERKEN SEÇİMLE TÜRKİYE GÜZELLEŞİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.