Bu makalenin içeriği pendik bahçe cafe ile ilgili olacaktır. pendik bahçe cafe ile ilgileniyorsanız, bu Pendik Millet Bahçesi Hizmete Hazır makalesinde hometown-inn.com ile birlikte pendik bahçe cafe hakkında bilgi edinelim.

Pendik Millet Bahçesi Hizmete Hazır içindeki pendik bahçe cafe ile ilgili en doğru bilgilere genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için pendik bahçe cafe dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  N.E.R.D. - Hot-n-Fun (Starsmith Remix) ft. Nelly Furtado | hot n fun hakkında en iyi bilgiyi sentezleyin

pendik bahçe cafe ile ilgili bazı bilgiler

Marmara Denizi’ne yakınlığı ile öne çıkan, mini gölet, çocuk oyun alanı, açelya ve su bahçeleri ile donatılmış, her yaş grubunun keyifli ve huzurlu vakit geçirebileceği Pendik Millet Bahçesi çok yakında hizmete açılacak. . .

Bazı resimler pendik bahçe cafe içeriği ile ilgilidir

Pendik Millet Bahçesi Hizmete Hazır
Pendik Millet Bahçesi Hizmete Hazır

Okuduğunuz Pendik Millet Bahçesi Hizmete Hazır hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından HometownInn her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

SEE ALSO  BURSA LEZZETLERİNİ DENEMEYE DEVAM EDİYORUZ! BIÇAKSIZ RESTORAN | VLOG PART - 2 | Yakın zamanda güncellenen restoran bursa ile ilgili dokümanların özeti

Daha fazlasını görün

pendik bahçe cafe ile ilgili bazı öneriler

#Pendik #Millet #Bahçesi #Hizmete #Hazır.

toki,inşaat,emlak,konut,UCUZ,EV,ucuz,ev,altgelir,dar,gelir,ergün,turan,TOKİ,BAŞKAN,başkan,baskan,alt,dargelirli,ucuzev,taksitle,taksitliev,TOK,tok,tokı,dargelirliyeev,mehmet,ergünturan,Turan,TOPLU,KONUT,İDARESİ,toplukonutidaresi,tokikurumsal,kurumsal,başbakanlık,türkiye,Türkiye,emekli,emekliye,umudu,250tl,imkan,kira,vade,mimar,proje,uygulama.

Pendik Millet Bahçesi Hizmete Hazır.

pendik bahçe cafe.

pendik bahçe cafe bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. Hometown Inn ‘nin pendik bahçe cafe içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Rabia diyor ki:

  Çöp atanlar tespit edilip hiçbir millet bahçesine girmemeleri sağlanmalı. Evrilmiş insanlara açık olmalı sadece, diğerlerinin çöplerini topluyoruz utanırlar mı sanmam.

 2. Halis Ak diyor ki:

  koskoca aydos var, hiç bir halta yaramıyor. özel sektöre kiralanmış millet içine giremiyor. girişe para verdi girdi desen içerde bir hizmet bir düzen yok. valla yansa kül olsa koca aydos zerre üzülmem. sağa sola çakma parklar yapılacağına ormanın her yerine ne güzel aktiviteler, mangal alanları, oyun alanları, yürüyüş yolları, macera parkları vs. yapılabilir.

 3. Halis Ak diyor ki:

  ümraniye dekinde mangal alanları ve ücretsiz sıcak su da var. isteyen etini alıp geliyor ve burada başında görevlililerin olduğu mangal alanında cüzzi bir ücret karşılığında pişirip masasında yiyebiliyor. sıcak suyunu alıp çayını yapabiliyor. keşke istanbulun her yerinde ümraniyedeki gibi millet bahçeleri olsa. üç kuruş maliyeti var belediyelerilere, rant için yıllarca nefes aldırmadınız bu millete. bu da bildiğin park. hizmetmiş gibi allayıp pulluyolar bi de. gidin bi yurt dışı görün, çocuklar için ne aktiviteler koyuyorlar böyle parklara. hem de öyle büyük paralar gerektirecek şeyler değil.

 4. The Dğ'S diyor ki:

  Ümidimiz mangala izin verilmez. Pendik-Maltepe sahil yolunun korona öncesi durumu malum. Öğleden sonra dumandan geçilmiyordu. Şimdi hem pendik hem de büyükşehir belediyesi izin vermiyor. İnşallah devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.