Bu makalenin konusu martini dry etrafında dönecek. martini dry arıyorsanız, bu Philippe Sarde-Martini Dry (extended) makalesinde martini dry ile Hometown Inn’ı tartışalım.

Philippe Sarde-Martini Dry (extended) bölümünde martini dry ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için martini dry dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  KOKTEYL HAZIRLARKEN SARHOŞ OLMAK? 🤣🍹 | 6 POPÜLER KOKTEYL TARİFİ | alkollü kokteyl hazırlama hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili açıklamalar martini dry

!!Uyarı!! Bu hayran videosu yalnızca eğlence amaçlı oluşturulmuştur. Yükleyici, telif hakkıyla korunan bu video ve ses materyallerinin yayınlanması için herhangi bir hakka sahip değildir. Tüm sesler Gaumont International’ın izniyledir. Sountrack Originale Du Filminden Müzik ‘La Valise’, de Georges Lautner, 1973. Tüm video klipler, aşağıdaki yapım şirketleriyle ilişkili şu filmlerdendir: (Görünüş sırasına göre listelenmiştir) 1.When a Man Loves a Woman(1994- Touchstone Pictures,Walt Disney) 2.Büyük Beklentiler(1998-Twentieth Century Fox) 3.Beyond the Sea(2004-Lions Gate) 4.Moulin Rouge!(2001-Twentieth Century Fox) 5.Dharma & Greg(1997-2002- Twentieth Century Fox Television) 6.Step Up(2006-Touchstone Pictures,Buena Vista) 7.Dirty Dancing(1987-Vestron Pictures,Great American Films Ltd.) 8.The Notebook (2004-New Line Cinema,Time Warner Inc.) 9.Jeux d’enfants (2003- Nord-Ouest Productions,Stüdyo Kanalı) 10.Titanic(1997- Twentieth Century Fox & Paramount Pictures,Lightstorm Entertainment) .

SEE ALSO  Diyet Yaparken Alkol Tüketimi Mümkün mü? | bira kalorisi ne kadar ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

martini dry hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Philippe Sarde-Martini Dry (extended)

Görüntülediğiniz Philippe Sarde-Martini Dry (extended) içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, her gün Hometown Inn güncellemesi için daha fazla içerik okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Batesmotelpro - Buz Gibi Biraderler | köpüklü bira ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

Daha fazlasını görün

martini dry ile ilgili bazı öneriler

#Philippe #SardeMartini #Dry #extended.

ah nerede,Philippe Sarde,Martini Dry,Dancing,tarik akan,Vals,Waltz,marion cotillard,meg ryan,kate winslet,wedding,paris,andy garcia,when a man loves a woman,moulin rouge,step up,jeux d’enfants,titanic,best dance moments,best kiss,Cesaretin Var mı Aşka,erkek severse,Büyük Umutlar,not defteri,90lar,Düğün Müziği,İnci Sözlük,ewan mcgregor.

Philippe Sarde-Martini Dry (extended).

martini dry.

martini dry hakkındaki bilgilerle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn martini dry hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Boer Boer diyor ki:

  tarık akan yakışıklılığı. yakışıklılığı kıskanılırdı onun müziği… feci yakışıklıydı rahmetli

 2. horizon diyor ki:

  sevmeyin, sevmeyin ki bilmedikleri sevgi de kalmasın bu dünyada. Öyle sevmeyin ki hayatın anlamı dedikleri şeyler anlamlarını yitirsin

 3. Ayhan Eroğlu diyor ki:

  EFSANE ESER 54 YAŞIMA GELDİM HİÇ BIKMADIM DÜNYADA YAPILMIŞ EN GÜZEL ROMANTİK AŞK MELODİLERİNDEN 3 TANESİ

 4. osman özveren diyor ki:

  Bur pazar sabahı rastladım bu müziğe daha evvel Yeşilçam filmlerinde sayısız kez dinlemişimdir ama bu kez bir başka hüzünlendim nedense hiç bilmediğim bir yerlerde hüzünlü bir sonbahar sabahında dökülen yapraklar arasında yürümek…..

 5. Mutlu Kelemci diyor ki:

  Videoyu koyan yabanci bu kadar Türkçe yorum görünce hayrete düşmüştür..halbuki bilmez ki bütün Türk halkının anıları bu melodiler de gizli..

 6. Fatma Şimşek diyor ki:

  Sevdiğim çocukla bu şarkıyı açıp dinlerdik ,dans ederdik. Seni çok seviyorum Alperen. Bu şarkıyı dinlediğimde hep aklıma geleceksin …

 7. Cuma Filcioğlu diyor ki:

  Herkesin için bir Zehra ve bir Tarık Akan var kimi ismini telaffuz eder kimi ise içene tutar sonsuza kadar sevdiği bir eserdi bana sevdiren hiçbir şey kalmadı bu eşsiz müzikten başka her fırsatta dinlerim

 8. Akın diyor ki:

  Ahh nerede kaldı bizim o naif,masum ve güzel duygularımız. 70'li yıllarda çocukluğumun iki müthiş kahramaları. Biri, hayalimde olmasını istediğim örnek kadın tipi, diğeri ise olmak istedigimdi jön model tipiydi. Şu müzikle başlayan yere yazılan " Seni Seviyorum " yazısına sahip çıkar gibi yere oturmasından etkilenmeyen var mı acaba..

 9. Cavid Mrs diyor ki:

  philippe sarde martini dry—-ulannnnn sana dedimdemisdim philippe sarde martini dry şu sarki gibi ozelsinnn dedimmmm((((((((((((((

 10. musatafa oskay diyor ki:

  Ulan bu tür sarkilarda kalbime bir ok saplanıyor beni 60 Lara 70 lere götürüyor sanki o zamanlarda yaşamış gibiyim

 11. Mustafa Gülcü diyor ki:

  Allah'ım bir gün en büyük aşkım kızım ile bu müzikte dans etmeyi nasip etsin. Seni çok seviyorum prensesim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir