Bu makalenin bilgileri distilasyon nasıl yapılır hakkında konuşacak. distilasyon nasıl yapılır için arama yapıyorsanız, bu PRATİK İMBİK (DİSTİLASYON) DÜZENEĞİ makalesinde distilasyon nasıl yapılır’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

PRATİK İMBİK (DİSTİLASYON) DÜZENEĞİ içinde en doğru distilasyon nasıl yapılır ilgili içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Grant's Viski Testi...(Son günlerde içtiğim en güzel VİSKİ) | En ayrıntılı carlsberg bira nerenin hakkında genel bilgi

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için distilasyon nasıl yapılır dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar distilasyon nasıl yapılır ile ilgilidir

Herkese merhaba öncelikle. Yaklaşık 9 aydır youtube’da içerik üretiyorum. İmbik videolarım arasında en çok izlenen videolar arasına girince ikinci bir video çekmek istedim. Hem nasıl yapıldığını göstermek hem de sipariş vermek isterseniz bu videoyu çekmek istedim. Daha fazla uzatmadan malzemelere geçelim. 23cm 24mm bakır boru 45-50cm 10mm boru 1/4 halka rekoru (2 Adet) Bakır rondela ve somunlar 10mm dirsek 3 adet bunlar imbik malzemeleri ve kurşunsuz lehim teli lehim pastası törpü matkap zımpara kolay olsun diye. Sipariş vermek isteyenler lütfen everaki@gmail.com’a isim ve numaralarını yazınız, whatsapp üzerinden dönüş yapacağım. #imbikmade #homederaki #distilasyon .

SEE ALSO  FOOD OF THE SAME COLORS CHALLENGE by Multi DO | miller kalori hakkında en iyi bilgileri özetleyin

distilasyon nasıl yapılır ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

PRATİK İMBİK (DİSTİLASYON) DÜZENEĞİ

Görüntülediğiniz PRATİK İMBİK (DİSTİLASYON) DÜZENEĞİ içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Kir Royal Episode02 Muttertag | kir royal ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik

Daha fazla haberi burada görün

distilasyon nasıl yapılır ile ilgili birkaç öneri

#PRATİK #İMBİK #DİSTİLASYON #DÜZENEĞİ.

imbik yapımı,imbik nasıl yapılır,imbikçi,imbik damıtma,imbik ile alkol yapımı,distilasyon kolonu,distilasyon makinesi,distilasyon damıtma,damıtma.

PRATİK İMBİK (DİSTİLASYON) DÜZENEĞİ.

distilasyon nasıl yapılır.

distilasyon nasıl yapılır içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın distilasyon nasıl yapılır içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. İsmail Ongun diyor ki:

  Sadece ibrik istiyorum rekorları dahil yani bende tencere var gerisi ne ise onları istiyorum fiyat alabilirmiyim

 2. Adnan Kantar diyor ki:

  Merhaba ben Ankara dan ADNAN bana sadece imbik termometre ve alkol metresi lazım düdüklü bende var sadece imbik termometre ve alkolmetre nekadar ben kuru üzümden yapacağım

 3. Yaramaz Cocuk diyor ki:

  Türkiyee herşey var ama.gurbeyde bir mok yokncok yapmak istiyorum.lavanta yağını ama bana başka yoldan başka şekil varmı evde yapcam sızma.zeytinnyagla yaptım ama.hic lavanta kokusu olması ah ah

 4. Faruk Demirer diyor ki:

  Kardeşim bende kaynak hakkında yardımcı olurum argon kaynağı kullan daha basit ve sağlam olur hemen hemen her sektörde kullanılmakta ben kaynakciyim gönül rahatligyla kullana bilirsin için rahat olsun argon kaynağı sadece bu dahha detaylı bilgi veririm istersen kolay gelsin 🙂

 5. kirşof Ata diyor ki:

  Termometreyi mantara sapladığımızda hava kaçırmaz mı? Mantar tapayı rekorun içine nasıl sokacağız?Mantar yerine başka birşey kullanabilir miyiz?

 6. BSK diyor ki:

  merhabalar. İlk defa deneyeceğim için yapması en basit olan direkt olarak bakır boruyu düdüklüye bağlamakla başlamayı düşünüyorum. düdüklümde ki delik 14mm. hangi ünyonu kullanmam gerek biliyor musunuz ? herkes farklı birşey diyor. kimisi 3/8 ünyon diyor. Boru 3/8 doğru ama ünyonun o spiralli vida gibi olan kısmı düdüklü tencerenin deliğine sığmayacak o zaman diye korkuyorum. 5/16 diyen var. o zamanda 3/8lik boruya uymayacak. o delikten en verimli ve boşluk kalmayacak şekilde geçecek olan ünyon hangisidir ?

 7. 33mayko diyor ki:

  Öncelikle soğutucunun bakır olması gerekli değil. Aksine işi kaybı sebebi ile dezavantaj.
  Sadece içinden geçen, yani buharı taşıyan boru bakır olsa yeter. Soğutucu, aksine yalıtkan, hatta izolasyonu olmalı.

  Ama sen buharı dıştan, soğutma suyunu içten geçiriyorsan , o zaman fark etmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.