Bu makale, sepetli bahçe kahvaltı ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. HANIM ABLADAN SEÇ SEÇ BEĞENDİM

SARIMSAK TARLASINDA KAHVALTI SOHBET

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için sepetli bahçe kahvaltı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Halkalı’da bir saatlik çatışmanın perde arkası - atv Haber 19 Ağustos 2022 | yeşilçam cafe üsküdar hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

Konuyla ilgili içerik sepetli bahçe kahvaltı

#koyhayatı #köy #köyhayatı #sarımsak .

Bazı fotoğraflar sepetli bahçe kahvaltı hakkındaki bilgilerle ilgilidir

SARIMSAK TARLASINDA KAHVALTI SOHBET | HANIM ABLADAN SEÇ SEÇ BEĞENDİM | SARIMSAKLARI SATIN ALDIM 🧄✅
SARIMSAK TARLASINDA KAHVALTI SOHBET | HANIM ABLADAN SEÇ SEÇ BEĞENDİM | SARIMSAKLARI SATIN ALDIM 🧄✅

Okuduğunuz SARIMSAK TARLASINDA KAHVALTI SOHBET , Ardından hometown-inn.com her gün yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  BAŞKENTIN SİMGESİ ATAKULE'YE GİTTİK, ANKARA'DAN ŞEHİR MANZARALAR | Yeni güncellenen atakule restoran fiyatları ile ilgili içeriğin özeti

Daha fazlasını görün

sepetli bahçe kahvaltı ile ilgili öneriler

#SARIMSAK #TARLASINDA #KAHVALTI #SOHBET #HANIM #ABLADAN #SEÇ #SEÇ #BEĞENDİM #SARIMSAKLARI #SATIN #ALDIM.

SEE ALSO  Türkiye' nin En İyi Lokantaları #1 | bursa et restoranları hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

#VideoGuru.

SARIMSAK TARLASINDA KAHVALTI SOHBET | HANIM ABLADAN SEÇ SEÇ BEĞENDİM | SARIMSAKLARI SATIN ALDIM 🧄✅.

sepetli bahçe kahvaltı.

sepetli bahçe kahvaltı hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın sepetli bahçe kahvaltı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Semiha Temiz diyor ki:

    Iyi geceler.18 temmuza girdik.Bugun heyecandan oldum,pazarlar yol ayrımına kadar gelebildim.Koyunuzu bulamam diye Simav a döndüm.Kismet Değilmiş,yarın da Bursa ya döneceğim.Sevgi ve saygilarimi yolluyorum.

  2. Ayse Pehlivan diyor ki:

    Kalay gelsin güzel insanlar bahçe işi bitmez nekadar ograsanda afiyet olsun çalışana nekadar güzel olur sıcak bir çay çokta iyi yapmışsın Çay götürmekle bende iki gün önce bahçeye gittim beni büyük oğlum ablam ve eşim götürdü ama nekadar güzel odu ama bizim burda kiraz zamanı soğuk görmeyen bahçelerde kiraz var bizde çok az gezdikbiraz topladık reçel yaptık kirazı olup satan var fifyat kırk elli TL bizde satacak kadar olmadı ama iyide oldu Allah bilir ben amiliyat oldum toplama satma işi çok zor olurdu bizde havut deriz eskiden bağ filislerinden yaparladi. Bagda evlik derdik şimdi millet küçük kulübe yapıyor kiraz bahçe bizim buralar. Hadimde kiraz mehsur ihracata gidiyor şimdi tam hasat zamanı bende bu arada iyileşmeye gidiyom sizin sağlık sorunu nasıl inşallah isinizdir ben köyde sizi izlerim ama Konya'da daha çok fırsatım olurdu burası bahçelik sizin oralara benzesede biz de dağ çok Torosların eteği size çok tanıtım bizim köyü inşallah sıkılmasın okurken seni çok seven izlerim kendine iyi kaksagligin kıymetini bil Allah ha emanet olun selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.