Bu makalenin içeriği triple sec nedir hakkında konuşacak. triple sec nedir hakkında bilgi ediniyorsanız, bu See Thru Rotary Engine MAX RPM – 29000 (Wankel Engine) makalesinde hometown-inn.com ile triple sec nedir’yi keşfedelim.

See Thru Rotary Engine MAX RPM – 29000 (Wankel Engine) içindeki en eksiksiz triple sec nedir ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için triple sec nedir dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Squid Game Hanzo Yeşil Işık Kırmızı Işık komik eğlenceli videolar komik şarkılar benim adım kaka | zıkkım bira fiyat ile ilgili tüm bilgiler doğru

Konuyla ilgili bazı açıklamalar triple sec nedir

Gerçek RPM sayısını ölçmek için bu motorun temassız bir takometre kullanarak kranklayabileceği maksimum rpm’nin ne olduğunu görmek için şeffaf döner motoru Tam Gaz çalıştırıyorum. İşte Kullandığım Temassız Devir Ölçerin bağlantısı: İşte bu transparan döner motorla ilgili tüm bölümün bağlantısı: See Through Döner Motorun TAM BÖLÜMÜ Merak ettim ve temassız takometrenin doğruluğunu ölçmeye karar verdim , son derece doğruydu. Bir önceki videoda 18000 RPM’de kaldım çünkü kullanım kılavuzları böyle diyor, sanırım daha çok 22000 RPM gibiydi, bu benim tahminim. Bu videodaki ilk çalıştırmada yaklaşık 23.000 RPM’ye ulaştım, bunun oldukça şaşırtıcı olduğunu gördüm ama sonra karışımı dışarı doğru eğdim ve 29.000 RPM’ye ulaştım, Wankel döner motorunun bu kadar yüksek bir RPM’ye çıkabileceği hakkında hiçbir fikrim yoktu. 👊 ►Yeni bölüm ve videolar yüklediğimizde haberdar olmak için abone olun. LÜTFEN ABONE OLUN: İşte Google Plus’ımız: 🌟 BİZİ SOSYAL AĞLARDAN TAKİP EDİN: 🐦 ► Twitter: 👍 ► Facebook: ◙ ► Instagram: ☢ ► IMDB: Lütfen görüş, öneri veya yorumlarınızı Aşağıya bırakın ve diğer sayfalarımıza göz atmayı unutmayın. videolar ve abone olun, yolda daha birçok videomuz var. Teşekkür ederim. 4k televizyonunuz olsun ya da olmasın bunu 4k olarak izleyin, inanılmaz derecede çılgınca görünüyor, iyi bir şekilde. bu harika! Yönetmen: Matt Mikka Carbon 12 Matt Mikka .

SEE ALSO  yakult strawberry mojito | çilekli mojito hakkında yeni güncellenen bilgileri kapsama

Bazı resimler triple sec nedir hakkındaki bilgilerle ilgilidir

See Thru Rotary Engine MAX RPM - 29000 (Wankel Engine)
See Thru Rotary Engine MAX RPM – 29000 (Wankel Engine)

Görüntülediğiniz See Thru Rotary Engine MAX RPM – 29000 (Wankel Engine) hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn günlük güncelleme yapan diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  whiskyt hu absolut elyx vodka 1500ml | En eksiksiz absolut elyx votka hakkında genel bilgiler

Daha fazlasını görün

triple sec nedir ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Rotary #Engine #MAX #RPM #Wankel #Engine.

rotary,rotary engine,mazda rotary,see through rotary,see through rotary engine,see through engine,wankel engine,mazda,visible combustion,warped perception,rx7 engine,mazda rotary engine,en.

See Thru Rotary Engine MAX RPM – 29000 (Wankel Engine).

triple sec nedir.

triple sec nedir bilgisiyle hometown-inn.com sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin triple sec nedir içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Stu Jones diyor ki:

    I know a guy that worked for mazda in the late 70s early 80s. They used to feed the test rotaries with unlimited air and fuel,16000rpms was the max before they vibrated to pieces..

  2. Clint Denman diyor ki:

    I must ask you if you have seen that new engine that has been developed and even patents have been done but they only run gears but in a similar fashion to a wankel but no rotors and no apex seals .?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.