Orta Karadeniz’in şirin bir şehri olan Sinop, doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla gönülleri fethediyor. Limana sahip bir şehir olan Sinop, tamamı suya giden sakin sokaklara sahiptir. Karadeniz’in en kalabalık şehirlerinden biri bu çarpıcı metropoldür.

1.Antik Otel

Antik Hotel, deniz manzaralı muhteşem bir konumdadır ve Sinop’un engin mavi sularına bakmaktadır. Otel ayrıca özel bir plaja sahiptir. Bu konum, eski bir zaman tünelinden geçmişe yolculuk yaptığınız izlenimini verecek olan antika mobilyalarıyla diğer Sinop otelleri arasında öne çıkıyor.

SEE ALSO  TUI FAMILY LIFE Pascha Bay Hotel, Alanya, Türkei | family life pascha ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Antik Hotel’in odaları aydınlık ve çağdaş bir tarzda dekore edilmiştir. Ayrıca, otel restoranının saygın deniz ürünleri, terastan deniz manzarasıyla daha da çarpıcı.

Yaz aylarında Sinop’un daha popüler olduğu zamanlarda otelde standart çift kişilik oda fiyatları 600 ile 700 TL arasında değişiyor.

0-6 yaş arası çocuklar otelde ücretsiz konaklar. 7-12 yaş arası çocuklara da oda ücretinin %25’i uygulanır.

2.Vira Otel

Karadeniz’de tatil yaparken deniz manzarası olmadan kalmak istemiyorsanız, Vira Hotel okyanusa sıfır konumu nedeniyle Sinop otelleri arasında en iyi seçeneklerden biridir. Otelin restoranı da su manzarasına sahiptir.

Otelde bir plaj var. Otel ayrıca sauna ve fitness merkezi gibi olanaklar da sunmaktadır.

SEE ALSO  BURSA - ULUDAĞ VE MT07 :) | En eksiksiz istanbul çıkışlı günübirlik uludağ turları hakkında tüm bilgiler

3.Otel Diyojen

Manzarasıyla gönülleri fetheden Sinop otellerinden biri de denize sıfır konumda bulunan Diyojen Otel. Otelin açık havuzu keyifli tatil zamanlarına daha da anlam katıyor. Otelin odaları, aşırıya kaçmadan zevkli ve sade bir şekilde tasarlanmıştır.

Otelin restoranında sık sık canlı müzik çalınmaktadır. Yazın havanın güzel olduğu zamanlarda mangal yapma seçeneği de var.

4.Denizci Otel

Uzun bir seyahat gününden sonra, güzel manzarası ve rahat konaklama birimleri ile Denizci Hotel’de gevşeyebilirsiniz. Otelin sade ama zevkli bir şekilde inşa edilmiş odalarının her birinde bir balkon bulunmaktadır.

SEE ALSO  Erciyes-Aladağlar Adana-Antakya Bisiklet Turu 014.avi | erciyes turu adana çıkışlı ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

Ayrıca her oda farklı bir manzaraya sahiptir.

Havaların ısındığı ve şenliklerin başladığı yaz aylarında oda fiyatları 300 TL ile 400 TL arasında değişiyor.

İnternette bu konu hakkında bilgi yok. Bilgi almak için bir numara çevirebilirsiniz.

5.Zinos Hotel

Sinop otelleri açısından, kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız Zinos Hotel tam size göre. Otelin özel plajında, Karadeniz’de yüzerek yaz sıcağından serinleyebilirsiniz. Ayrıca tesisin açık havuzunda kendinizi özel hissedeceğiniz bir tatil yaşayacaksınız.

Odalardaki mobilyalar minimalist ve çağdaştır. Ayrıca otelde çeşitli lezzetleri tadarken, nefes kesen deniz manzarası sizi bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.