Bu makalenin içeriği, şırnak ın neyi ünlü ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. şırnak ın neyi ünlü ile ilgileniyorsanız, bu Şırnak Belgeseli / 2020 makalesinde şırnak ın neyi ünlü konusunu tartışalım.

Şırnak Belgeseli / 2020 içindeki şırnak ın neyi ünlü ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için şırnak ın neyi ünlü dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  NESLİHAN PANSİYON AKKUM , AKKUM PANSİYONLARI , AKKUM PANSİYON FİYATLARI | mersin pansiyon fiyatları 2021 hakkında en eksiksiz bilgiyi özetleyin

şırnak ın neyi ünlü ile ilgili birkaç açıklama

#Şırnak #belgesel sizlerle… .

Görüntüler şırnak ın neyi ünlü içeriği ile ilgilidir

Şırnak Belgeseli / 2020
Şırnak Belgeseli / 2020

Okuduğunuz Şırnak Belgeseli / 2020 içeriğini izlemenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıdaki diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  İngiltere’nin yeni başbakanı kim olacak? | Bayram Sabahı | ingilterenin nesi meşhur ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

บşırnak ın neyi ünlü ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Şırnak #Belgeseli.

Şırnak,şırnakbelgeseli,yaviyefilm,şırnaktanıtım,trtbelgesel,tgrtbelgesel,tanıtımfilmi,şehirtanıtımı,belgesel,belgeselfilm,belgeselçekimi,belgeselfotoğrafları,belgeselzamanı,belgeseli,belgeseller,şırnakdüğünleri,şırnaktürküleri,şırnakaşiretdüğünleri,şırnakhalay,şırnakdublaj,şırnakiçinçal,şırnakkomedi,şırnak,şırnakuludere,şırnaksilopi,şırnakidil,şırnakşiirleri,türkbelgeseli,belgeselsinevma,belgesellab,belgeselvideo,belgeselci,şırnakyemekleri,şırnakşehir,şıraktaaskerlik,şırnakaskeriye,şırnakvalisi.

Şırnak Belgeseli / 2020.

şırnak ın neyi ünlü.

şırnak ın neyi ünlü bilgisiyle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn şırnak ın neyi ünlü hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. mehmet cihan diyor ki:

  Hz nuhun kabrinin nerede olduğunu sor kimse bilmez neden gidemedik göremedik. Bi bitirin içinizdeki hevalleri amk nr güzel bi yermiş. Şimdi git sana bisey diyenmi olur dersiniz. Içinizde kahpe var amk adama arkadan sıkıyosunuz yalan mı. Bitirin terörü kardeşce yasayalım. Ne guzel tarihsel şehirmis. Üzerinizdeki şırnak =pkk yaftasını silmekte değerli türk milliyetçisi şırnaklı kardeşlerimize düşmektedir. Saygılarımla

 2. Sultan Yıldırım diyor ki:

  Şırnak el Cizre ilginç ki Leonardo da Vincinin etkilendiği el cezeri isimli Kürt vatandaşin ilk robot çalışmalarini yapan kişiden etkilenmesi çok garip sankin belkide içinde el cezeri vardır ha

 3. Murat Sarıal diyor ki:

  cizre ve bütün güneydogu anadolu toprakları ingiliz ve abd sömürgesi yapılamaz. o zaman oralara gezmeye görmeye gidemem. g. dogulu çok arkadaşım var biz ayrılamayız olmaz olamaz. bu terörün bitmesi gerekir bitmeli. g dogu çok güzel çografyası insanı var. bizi bölmek kavga ettirmek çatıştırmak isteyenlere güzel insanlar izin vermemeli. kötü insan heryerde var ama iyiler daha çok.

 4. Evren Kilinc diyor ki:

  Ben kürtlerin hz ti nuhtan beri var olduklarına inancım arttı çünki hz nuh ismi ve kürtçe nu yani yeni birbirine çok yakın demekki insanlığın atası kürtler olabilirmi

 5. ÖLMEZ PRODÜKSİYON diyor ki:

  zaviye film güzel bir çalışma yapmışsınız emeğınıze sağlık ama o ortada olan logo olmamış vıdeonuzun başka kanallarda payşlaşmasın dıye öyle yapmışsın ama olmamış

 6. Naciye Aksa diyor ki:

  Şırnak'ı teröristler mahvetti.Zaten öncesinde de belediyelerin hepsi işini yapmıyordu.
  Şırnak'ın doğal güzellikleri çok fazla ama çoğu dağların eteklerinde ve teröristler yüzünden buralara gidilmiyor.
  Bunların hepsini bir Şırnaklı olarak söylüyorum.Memleketimi çok seviyorum. Kimse burayı geliştirmek için bişey yapmıyor.
  Belgeselde Şırnak'a ait tek bir fotoğraf yok. Bi dahakine gelirseniz gerçekten o zaman Şırnak'ı gezer öyle çekersiniz.Böyle yaparak insanları kandırmış oluyorsunuz.

 7. Sami Baykus diyor ki:

  Çok değişmiş Şırnak tanıyamadım (1975/2 Askerdim Alay komutanliginda (13) ay kaldım unutulmaz o zaman Terör un hat safada olduğu zaman idi Sirnagi çok gezemdik Terör yüzünden ilk Sirnaga girişim vardı otobüslerle konvoy la Evleri gördüğümde evler delik deşik ti mermi izi olmayan ev yok idi kendime şunu dedim burdan sağ gidemem diye düşünmüştüm çok Şehit gördüm benim tek şansım Şırnak Alay Komutanlığı da kalmam idi düşünsenize kendi memleketinde Askerlik yapmaya gidiyorsun Can korkusu var ben sağ gelmem dedim ama işte Allah kerim bitirdik geldik (1975-2 yapanlar bilir Sirnaga çarşıya tam tesisat çıkardık bilen bilir ama şimdi Sirnaga bir sefer gitmek istiyorum Selam lar Şırnak (1975) 2 Bursa li.

 8. Ali Kinay diyor ki:

  Cennet gormemissiniz galiba
  Turkiye bir beton ormanidir.
  Şehir avrupada olur.
  Zihinleri çölleştiren din islamiyet
  Şehirleride çölleştirmiştir.
  Ne agac var ne pinar berbat şehirler

 9. Nisanur Byn diyor ki:

  Şırnak tan çok Cizre anlatılmış diyen arkadaşlara sesleniyorum. Bende Şırnakliyim ama Şırnak in gezilecek ya da tarihi bı yeri yok ki. Cizreyi daha çok anlatması gayet normal.Ayrica Cizre daha çok anlatilmis demek yerine taa İstanbuldan gelip bizi güzel anlattıklarından dolayı teşekkür edeceğimize neler diyoruz.Ha Cizre ha Şırnak sonuçta bizi anlatmis yargılamadan eleştirmeden sadece tarihi güzelliklerimizi anlatması ne kadar güzel bişey . Anlayana ……..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.