Makale içeriğinde ağır bira tartışacak. ağır bira ile ilgileniyorsanız, bu Siyah Bira: American Porter. Evde Nasıl Yaptık makalesinde ağır bira’yi Hometown Inn ile tartışalım.

Siyah Bira: American Porter. Evde Nasıl Yaptık içinde ağır bira ile ilgili en alakalı bilgileri sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ağır bira dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Amerika sutra bira predsjednika | En doğru amerikan birası ile ilgili bilgilere genel bakış

ağır bira ile ilgili bazı bilgiler

Aslen Londra’da geliştirilen Porter birası, koyu rengi ve malt aroması ile ünlü bir biradır. Bu birayı sadece Türkiye’de üretilen malt kullanarak Amerikan şerbetçiotu ile yaptık. Maya olarak İngiliz ale bira mayasını kullanarak herkesin hakkını verdik. (Videoları beğendiyseniz abone olursanız sevinirim.) Instagram hesabım: No: 30 Amerikan hamal maltları “hititmalt.com”dan 4 kg Soluk arpa maltı 2 kg Münih maltı 0.25 kristal malt ebc 7-9 0.125 siyah malt no:3 ebc 1200-1350 0.25 melonidin ebc 280-320 0.25 koyu kahverengi ebc 600-750 0.25 bisküvi ebc 265-310 22 litre su ile 68-69 derecede 1 saat haşlama 12 litre 75 derece su ile serpme 25 gr Cascade 60 dakika (butikbira.com) 25 gr Goldings 10 dakika (butikbira.com) 25 gr Goldings 5 ​​​​dakika 5 gr Irish yosunu 15 dakika Serpantin ile Soğutma 11.5 gr İngiliz bira mayası (butikbira.com) 27’de 26 Nisan 2022: 2 adet 2.77 gr şeker ile şişelenir. 42 adet 50cc OG: 1050 FG: 1012 ABV: %5,08

SEE ALSO  Long black vs Americano | En ayrıntılı americano espresso farkı hakkında genel bilgi

ağır bira içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Siyah Bira: American Porter. Evde Nasıl Yaptık
Siyah Bira: American Porter. Evde Nasıl Yaptık

Okuduğunuz Siyah Bira: American Porter. Evde Nasıl Yaptık hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Savaş, Cihat - Adana'yı Yakıyorduk Namusuma! | Sıfır Bir | Yeni güncellenen yeni rakı 100 fiyat ile ilgili içeriği kapsar

Daha fazla haberi burada görün

ağır bira ile ilgili öneriler

#Siyah #Bira #American #Porter #Evde #Nasıl #Yaptık.

[vid_tags].

Siyah Bira: American Porter. Evde Nasıl Yaptık.

ağır bira.

ağır bira içeriğiyle HometownInn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. ağır bira hakkındaki makaleyi HometownInn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. melih diyor ki:

    elinize sağlık bende evde bira yapmak istiyorum ama ekipman konusunda tek takıldığım nokta Kazan oluyor nereden temin edebilirim elimde 8 lt düdüklü tencerem var ama uygun bir tarif bulamadım nereden temin ettiniz kazanı link vs varmı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.