Bu makale, sonset özlüce hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. Bursa Panorama makalesinde sonset özlüce’yi tartışalım.

Sonset Özlüce Bursa

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için sonset özlüce dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Mardin restaurant | En ayrıntılı kalecik restaurant ile ilgili tüm bilgiler

Konuyla ilgili bazı bilgiler sonset özlüce

Sonset Özlüce – 0224 322 2575 31 Aralık 2012 tarihinde Özlüce Bulvarı üzerinde faaliyete başlayan Sonset, yeme-içme sektörüne farklı bir pencereden bakarak hızlı ve emin adımlarla her geçen gün büyüyerek ve yükselerek yoluna devam etmektedir. Bursa’da bir ilk olan Yeşilçam konseptiyle. Barından mutfağına, servisinden misafir ağırlamasına kadar konusunda uzman ve profesyonel kadrosuyla misafirlerine hizmet veren Sonset, 350 kişilik kapasitesiyle Özlüce Bulvarı’nın tartışmasız en uğrak ve popüler adresi. Özenle oluşturulmuş müzikleri ve eğlenceli sürprizlerle dolu etkinlikleri, modern tablet menüleri, dünya mutfağının en seçkin ürünleri ve lezzetli yemekleri ile her an Yeşilçam nostaljisi bulacağınız Sonset’te aileniz ve misafirlerinizle unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. haftanın her günü özel kokteyller. 2015 yılında 3. yılını kutlayan Sonset, 3 yıldır misafirlerinin değişmez adresi olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor… .

SEE ALSO  9 Temmuz caddesi - Buenos Aires Arjantin | arjantin caddesi mekanlar hakkında en eksiksiz bilgiler

sonset özlüce içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Sonset Özlüce Bursa | Bursa Panorama
Sonset Özlüce Bursa | Bursa Panorama

Okuduğunuz Sonset Özlüce Bursa , Ardından, her gün Hometown Inn güncelleme yapan başka konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Saklı Nehir Piknik Şile | İstanbul'da Piknik Nerede Yapılır | İstanbul'da Mangal Yapılan Yerler | polonezköy nehir park hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

Yeni bilgi için burayı tıklayın

sonset özlüce ile ilgili anahtar kelimeler

#Sonset #Özlüce #Bursa #Bursa #Panorama.

sonset,bursa,bursa sonset,sonset özlüce.

Sonset Özlüce Bursa | Bursa Panorama.

sonset özlüce.

sonset özlüce içeriğiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com sonset özlüce hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.