Bu makale bursa iskender kebap yerleri hakkında açıklama sağlayacaktır. bursa iskender kebap yerleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa makalesinde bursa iskender kebap yerleri’yi keşfedelim.

Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa içinde bursa iskender kebap yerleri ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için bursa iskender kebap yerleri dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Girit ezmesi ✅yapimi kolay tadi nefis yaz günlerinde masalariniza renk katicak muhtesem bir lezzet👌👌 | fesleğenli girit ezmesi hakkında ayrıntılı bilgi

Konuyla ilgili açıklamalar bursa iskender kebap yerleri

Bu videoyu YouTube Video Editor ile oluşturdum (Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa .

bursa iskender kebap yerleri içeriği ile ilgili resimler

Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa

Okuduğunuz Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, günlük güncellemeyi hemen hemen aşağıda HometownInn güncelleyen başka içeriği arayabilirsiniz

Daha fazlasını görün

bursa iskender kebap yerleri ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Tarihi #Bursa #İskender #Kebapçısı #Bursa.

SEE ALSO  FAVORİ YEMEĞİN HANGİSİ OLUR? SEÇİNİZ 😊 | BÜLENT ŞEF BURSA | bursada nerede yemek yenir hakkında ayrıntılı bilgi

YouTube Düzenleyici,Bursa (City/Town/Village),iskender,ıskender,iskender kebap,bursa iskender,İskender Kebapçısı,Food (TV Genre),İskender Kebap (Food).

Tarihi Bursa İskender Kebapçısı / Bursa.

bursa iskender kebap yerleri.

HometownInn ‘ın sağladığı bursa iskender kebap yerleri bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com bursa iskender kebap yerleri hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Uzak Duygular diyor ki:

  Geçenlerde ağabeyimle beraber iskender yedik. İskenderin kendisi güzeldi ama başka şeyler hiç güzel değildi. Mesela yanına bir su veya ekmek sunulmadı. Ekmek getirmelerini rica ettik, getirdikleri miktar hafif tabirle gülünç. Sonra masanızın yanına dikilir, çabuk yiyin ve gidin tavrı. 180 TL heba oldu. Ayıp olmassa, bir daha gidersem ekmek ve su ile giderim. Ya bazı şeylerden haberleri yok veya çok cimriler.

 2. Ozzy Guns diyor ki:

  Bu ne yaw adam elleriyle dolduruyor zaten rezalet burda başlıyor bana öyle yemek verselerdi direk kafalarına atardım böyle rezaletmi olur bari bi eldiven takın pisliğin daniskasi

 3. mithat Kulcu diyor ki:

  4 tane masa koymuşlar sira ta nereye gidiyor. Yemek yemek iicn başkalarının kalkmasını bekliyorsun. Onlarda yavas yiyorsa hapi yuttun. Fiyat ise 80 tl . Tam bir soygun. Burda yedikten sonra başka bir yer buldum. Valla hem yer sıkıntısı yoktu hem ucuzdur hem de burdan lezsetliydi

 4. Hakkı Bulutyan diyor ki:

  orda saatlerce sıra bekleyip, 3 katı fiyata yiyince noluyorsa artık. tam bir anadolulu çomar kafası. akp seçmeni kafası. instagramda yediğini paylaşan görgüsüz kafası. Bursa'nın her yeri bundan daha iyi kebapçı dolu. gördükçe utanmakla karışık biraz bıyıkaltından sırıtma duygusu geliyor.

 5. Killerket AwakeN diyor ki:

  25 senelik bursali olarak soyluyorum bursaya geldiginizde burda yemeyin, oradaki insanlara sorun deyin ki biz garajdaki ufak dukkan iskenderciyi ariyoruz ismu uludag kebapcisidir herkes gosterir zaten buraya yakin.gidin orada yiyin gercek bursa iskenderi o.

 6. Serkan Aytekin diyor ki:

  İnternette tüm sitelerde Bursada en güzel dönerin bu mekanda olduğu yazıyordu.Porsiyonları çok küçük ve lezzet olarak avmde yediklerimden fazla bir farkı yoktu.Porsiyonu büyük göstermek için tatlı tabağına koymuşlar, ayrıca çok pahalı.Enayi yerine konulmak isteyen buyursun gitsin.

 7. Selim dinç diyor ki:

  Bursada dogdum bursada buyudum daha 1 kere bu dükkana gitmedin metrelerce sıra beklıyor millet bide asırı pahalı onun yerine yeşil beyaz pideli köfteye giderim en azından sıra yok ferah mekan

 8. can uysal diyor ki:

  Bizim milletimiz kendini kazıklayanı, aşağılayanı, illet, zillet diyeni yıllardır iktidar yapıyor. Bu küçücük kebapçının yaptığını çok görmemek lazım.

 9. Metin Reisoğlu diyor ki:

  kaç kişinin eli tabağın içine giriyor,,böyle yemek olmaz bu ne pislik,,eldiven kullanın birde meşhurmuş ,,bunların meşhuru buysa normalini varın siz düşünün

 10. Düş Peşinde diyor ki:

  03.02.2020 de saat 14 sularında 20 dakka sıra bekleyerek girip yedim.tadi cok etkileyici ağzınıza köyün kuzu tadı hemen geliveriyor tereyagida muhtesem

 11. Mehmet Karahanlı diyor ki:

  Eğer bursaya gelirseniz sakın buradan yemeyin. Aptallık edersiniz. Orhan caminin orada bırsa kebapçısı var. Burada sırada beklemek aptallıktan başka birşey değil bursalıyım buradan iskender yemedim. Dinleyin bursalı kardeşinizi kendinize iyilik etmiş olursunuz. Bu arada bursa kebapçısıyla herhangi bir alakm yok.

 12. İsmail Kılıç diyor ki:

  İskender güzel fakat çok bekletiyolar dükkan da çok küçük yandaki dükkanlara bile yolluyolar yer olmayınca aynı zamanda fiyatı da pahalı.
  Düzeltme:Bahsettiğim yer burası değil Kent Meydanı’ndaki Uludağ Kebapçısı’dır

 13. Tayyip B diyor ki:

  Şu yorumlar okuyan Türk Milletinin genelinin alışveriş konusunda nasıl bir tavıra sahip olduğunu rahatlıkla çözebilir. Yiyecekleri altı üstü bir iskender verecekleri 20-30 Lira, kendilerini dükkanın sahibi sanıyorlar. Avrupada böyle ters ters konuşssan siktir git nerede yiyorsan ye derler adama. Para verdiğinizde o iş yerinin sahibi olmuyorsunuz. Eliyle çalışmasını beğenmiyorsan git başka yerde ye. Yiyene de karışma.

 14. Tevhid diyor ki:

  kardesim, bu döner meselesine hükümet bir nizam intizam getirmesi lazim. herkes kafasina göre döner satmamasi lazim. gramaj belirlemesi lazim. mesela, 50 gr. porsiyon= 20 tl. 100gr. 35 tl , 150 gr. 50 tl .
  ha , yokmu tarti kullanan, tabiki var. istanbul fatih de çarsida anayol üstünde bir yer var, adi simdi aklimda deyil, osmanli tarzi dekor felan, bilen varsa ismini de yazabilir, adamlar aynen tarti hesabi yapiyorlar. kimse kimsenin hakkini yememis oluyor, hemde hijyenik yani elle hazirlanmiyor,masa kullaniliyor ve temiz bir ortamda. tadini da enfes.yani bir buçuk yiyen bir porsiyon daha yiyesi geliyor.

 15. Tolga Aslan diyor ki:

  3 gün kaldım bursada.ilk iki gün gittiğimde bitmişti.En sonunda 3. gün yiyebildim ama beklediğim kadar güzel değildi.2008 senesinde yemiştim.Yalova ve karamürselde yediğim iskender daha iyi diyebilirim.Ayrıca güzel bir kazığa da hazır olun 🙂

 16. HALUK CETINKAYA diyor ki:

  Ne lan bu porsiyon 35 lira olur mu?
  Ne satıyorsunuz??
  Insanları mal yerine koymayın diyeceğim ama hakikaten bu insanlarda mal ya..
  35 tl ye ıskender yiyen zihniyet size az bile porsiyonu 100 lira olmalı!!!

 17. turbulans100 diyor ki:

  rezalete bak paramla kuyruga giricem sonra garsonun dik dik bakışları altında döneri yiyecem sonra alel acele dışarı cıkmak zorunda kalıcam niyemi sırada bekleyenler var. deneyin bir görün.

 18. Guney Yilmaz diyor ki:

  Sakın ola buraya iskender falan yemeye gitmeyin . yarim saat kuyruk bekledikten sonra bizi öyle bir pozisyonda oturttularki mülteci kampindan farki yok . fiyatida kazik . lezzetine lafim yok yanlis anlasilma olmasin ama boyu astarini aşan bir götelek mekan burasi . hayatimdan 2 saat çalan yarax bir yer tavsiye etmiyorum kimseyede

 19. ÜNAL ORTAK diyor ki:

  Kardeşim burası afrika ülkesimi ? Etlere elleriyle dalmışlar, tabaklara koyuyorlar. Bi eldiven takmak çok mu maliyetli acaba ? Dünyanın en lezzetli yemeği ve en meşhur lokantasıda olsa ben şahsım burada yemek YEMEM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.