Bu makalenin içeriği long island içinde ne var etrafında dönecektir. long island içinde ne var hakkında bilgi ediniyorsanız, bu The NYC Skyscraper Without Windows makalesinde HometownInn ile long island içinde ne var’yi tartışalım.

Yakın zamanda güncellenen The NYC Skyscraper Without Windows içindeki long island içinde ne var ile ilgili içeriğe genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için long island içinde ne var dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  LADA ARABA MODELLERİ ve FİYATLARI | russki standart türkiye fiyatı hakkında en eksiksiz içeriği sentezleyin

long island içinde ne var ile ilgili içerik

Bu NYC gökdeleninde neden hiç pencere yok? Hikaye nükleer savaş, kitlesel gözetleme ve gizli ajanları içeriyor. 33 Thomas Street New York, NY adresinde yer almaktadır. Burası AT&T Uzun Hatlar Binası. ——— 👍 Sanal bir ipucu bırakın: 🌟 Patron Olun: 🧡 YouTube Üyesi Olun: ►Urbanist Ürünleri: ►Şehirci fotoğrafların baskıları: ►Şehirci Özel Tur rezervasyonu yapın: **MY GEAR (ortak bağlantılar)** Canlı Yayınlar: iPhone 11 Pro Max: DJI OSMO Mobile 3 (gimbal): Rode Wireless GO: Büyük Kamera: Panasonic GH5: 12-35 mm lens: DJI Ronin S (büyük gimbal): Vlog Kamera: Sony ZV1: Zhiyun Crane M2 (küçük gimbal): Minik Kamera (Yürüyen ASMR Videoları için): DJI Pocket 2: Roland CS-10EM: Zoom H2N: ►AirBNB’den 30$+ indirim kazanın: ►Amazon İstek Listem (teçhizat + doğrudan gösteri için kullanılacak kitaplar): ►Benim kurgu romanı RETROWAVE: ☕️ Bahşiş vermenin diğer yolları: ►Cash Uygulaması: ►Venmo: **NYC TARİH KAYNAKLARI** Manhattan Küçük Sırlar: Gizli New York: Gizli Brooklyn: Bowery Boys Podcast Unutulmuş New York Blogu: .

SEE ALSO  DRAGON BALL - CHACHA STRAWBERRY // MANHATTAN LASKAR PUTU GENTO | manhattan kokteyl içindekiler ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

long island içinde ne var içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

The NYC Skyscraper Without Windows
The NYC Skyscraper Without Windows

Görüntülediğiniz The NYC Skyscraper Without Windows hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla makale bulabilirsiniz.

Burayı tıklayın

long island içinde ne var ile ilgili öneriler

#NYC #Skyscraper #Windows.

SEE ALSO  Hemoroid (Basur) Çeşitleri Nelerdir? Op.Dr.Kadir Uskuay | Yakın zamanda güncellenen hafif bira ile ilgili dokümanların özeti

nyc building with no windows,windowless skyscraper nyc,33 thomas street new york,nsa building no windows,new york city nsa,nsa building nyc,long lines building conspiracy,long lines building nsa,33 thomas street project x,titanpointe,Weird building in new york,33 thomas street,windowless building in new york,Building with no windows new york,33 thomas street mr robot,nyc scariest building,long lines building,windowless,at&t building nyc,At&t building new york.

The NYC Skyscraper Without Windows.

long island içinde ne var.

long island içinde ne var hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn long island içinde ne var hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. J diyor ki:

  They had a building not as tall but similar in structure in Nashville that had some big issues on christmas day a few years ago.

 2. romulusnr diyor ki:

  kinda sensationalist

  It has no windows because it was only ever meant to store wiring, telephone switches, and other telco equipment. very few people worked there and they were all telco technicians. nobody really had an office there. Machines don't need windows. The lack of windows also improved insulation, because the building had to have air conditioning for all the machines, and windows would have leaked heat in / cold out. Windows also involve extra maintenance so there's no point in having them if no one is really inside the building looking out.

  Project X or SIGSALY was a counterintel comm-sec project in the 40s, a good 30 years before the building was built.

  https://en.wikipedia.org/wiki/33_Thomas_Street

 3. the.abhiram.r diyor ki:

  guys it's obviously the secret backdoors building that contains the mainframe of the matrix and the source where the creator is monitoring us

 4. PointyTailofSatan diyor ki:

  This building makes perfect sense. It's basically a giant server room. Windows serve no purpose. Maintaining and cleaning windows would also make no sense.

 5. jpdemer5 diyor ki:

  Telecom equipment doesn't need to look out the windows, and is happy to work in the dark, so why spend money on glass? There are buildings like this in many major cities. This one's big because of the volume of traffic it handles. Gov't spooks are probably present in all of them, but they're not the reason the places were built, or built this way.
  Now that the bad guys are all using encrypted wireless apps, I wonder if there's much useful information being harvested these days.

 6. nlemaster2379 diyor ki:

  Look at the fences. They are designed to keep people in the area or building not out. That is strange indeed. I don't think it is a telecom building at all. It is more like a prison building. Maybe the MKULTRA birth place.

 7. Anakin 88 diyor ki:

  Too bad the Twin Towers weren't constructed with the same idea in mind… but everything is by design, in this case literally.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.