Bu makale, içeriğinde bakü tiflis batum turu hakkında açıkça konuşacaktır. bakü tiflis batum turu ile ilgileniyorsanız, bu Tiflis Bakü Tren Yolculuğu! Yataklı, Karma Trende Süper Macera! makalesinde bakü tiflis batum turu’yi keşfedelim.

Yeni güncellenen Tiflis Bakü Tren Yolculuğu! Yataklı, Karma Trende Süper Macera! içindeki bakü tiflis batum turu ile ilgili bilgilerin özeti

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

SEE ALSO  Adrasan Deniz Otel | Neredekal.com | adrasan denize yakın pansiyon hakkında en doğru bilgileri kapsayan

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için bakü tiflis batum turu dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım bakü tiflis batum turu

Gürcistan gezimizi sonlandıran ve bizleri yepyeni bir maceraya çıkaran Tiflis’ten Bakü’ye tren yolculuğumuz son derece keyifli geçti. Personelinden yolcularına kadar çok samimi bir ortam karşıladı bizi. Tiflis Bakü treni 20.35 treni olan her gün 1 seferden oluşmaktadır. Yaklaşık 12 saat süren tren yolculuğu hayal ettiğinizden çok daha güzel. 2. sınıfta seyahat ettik. 2. sınıf kompartımanların özelliği 4 kişilik olmalarıdır. Fiyatı kişi başı 56 Laridir. 1.sınıf 2 kişilik kompartımanlardan oluşmakta olup fiyatı 98 Laridir. 3. sınıf da tam yataklı bir kompartımandan oluşmakta ve ücreti 38 Lari’dir. Bilet almak için Tiflis’teki Station Square metro durağında inmeniz ve alışveriş merkezini andıran binaya girmeniz gerekiyor. Girişteki yürüyen merdivenlerle 2 kat yukarı çıktığınızda bilet gişelerine ulaşıyorsunuz. İstasyonun kendisi de 1. katta yer almaktadır. Kanalımıza abone olmak için; Bizi sosyal medyada takip edin: #TbilisiBakuTreni #WorldTour #TrainYolculuğu .

SEE ALSO  Samsun'da gezilecek yerler: Nebiyan Dağı ve Yaylası | nebiyan dağı hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

bakü tiflis batum turu ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Tiflis Bakü Tren Yolculuğu! Yataklı, Karma Trende Süper Macera!
Tiflis Bakü Tren Yolculuğu! Yataklı, Karma Trende Süper Macera!

Okuduğunuz Tiflis Bakü Tren Yolculuğu! Yataklı, Karma Trende Süper Macera! hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda güncellenen daha fazla içerik arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Afyonkarahisar Dinar Tanıtım Filmi | Yeni güncellenen afyon dinar neyi meşhur ile ilgili içeriği kapsar

Daha fazla haberi burada görün

bakü tiflis batum turu ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Tiflis #Bakü #Tren #Yolculuğu #Yataklı #Karma #Trende #Süper #Macera.

gezi,seyahat,backpack,backpacker,yurtdışı,dünya,turu,gezgin,rotasız,seyyah,eren,bozkurt,emre,durmuş.

Tiflis Bakü Tren Yolculuğu! Yataklı, Karma Trende Süper Macera!.

bakü tiflis batum turu.

bakü tiflis batum turu bilgisiyle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn bakü tiflis batum turu hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. selami akkaya diyor ki:

  En güzeli insanın eğitimli olanıdır, bir yerde 5 kişi de yaşasa orayla dalga geçilmez. Bu kültürel noksanlığın sebebidir. Çok kabasiniz, müziği son ses açıp tuhaf tuhaf hareketler..

 2. Hollanda 1980 diyor ki:

  Ayten hanimla insan gibi konusun, dalga gecer gibi konusuyorsunuz, kompartimaniniz var diye kendinizi bir bok mu saniyorsunuz, zuppe ler, Siz pasaportunuzla Ancak tiblis baku yada Afrika ya gidebilirsiniz insan degilsinizki pasaportunuz da Saygin bir Devlet olsun

 3. west of diyor ki:

  Eşim 4 yaşında ve 8 aylık kızım ile seyahat etsem nasıl olur sıkıntı yaşarmıyım baküye maça geçmek istiyorum kararsızım tiflisden uçak yada trenle gececeğim yada otobüs ile kaç saat sürerki en doğru tercih hangisi olur acaba

 4. emekli kamikaze diyor ki:

  güzel bir video olmuş. sanırım tiflis- bakü arası ilk tren videosu, daha önce türk gezginlerde hiç izlememiştim. gidecek olanlar için de değerli bilgiler vermişsiniz. umarım sizde birçok türk gezgin gibi sıkılıp ya da abone sayısına sinirlenip de bu işi bırakmazsınızda, bizler de böyle güzel videolar izlemeye devam ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.