Makalenin içeriği haneden hakkında konuşacak. haneden ile ilgileniyorsanız, bu Toki Başvurusu ve Şartları Neler? Kimler Başvurabilecek… makalesinde HometownInn ile haneden’yi keşfedelim.

haneden ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Toki Başvurusu ve Şartları Neler? Kimler Başvurabilecek… özetleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  MİSAFİRİM VAR ✅SABAHI SABAH ETTİM, ETKİSİNDE ÇOK KALDIM 😔 KIZ KARDEŞİM GELDİ | En doğru gölpark iftar menüsü hakkında genel bilgi

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için haneden dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler haneden

13.09.2022 tarihinde açıklanan Cumhuriyet Tarihinin En Büyük Konut Projesi olarak lansmanı yapılan proje, TOKİ aracılığıyla vatandaşlara sunuluyor. Çekilişle belirlenecek konut satışlarına başvurmak için hangi şartların sağlanması gerektiği video içeriğinde detaylı olarak yer alıyor. Videoda cevabını bulamadığınız sorular için yorum yazabilirsiniz. Genelde yorumlara cevap veririm. Toki Duyuru Linki: Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

SEE ALSO  Alança’da dostlarla kahvaltı 🍳 | Yeni güncellenen alança yalova ile ilgili içeriği kapsar

Görüntüler haneden içeriği ile ilgilidir

Toki Başvurusu ve Şartları Neler? Kimler Başvurabilecek...
Toki Başvurusu ve Şartları Neler? Kimler Başvurabilecek…

Öğrendiğiniz Toki Başvurusu ve Şartları Neler? Kimler Başvurabilecek… içeriğini izlemenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Otantik otel bursa yılbaşı eğlencesi | bursa mudanya yılbaşı programları ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Burayı tıklayın

haneden ile ilgili bazı öneriler

#Toki #Başvurusu #Şartları #Neler #Kimler #Başvurabilecek.

[vid_tags].

Toki Başvurusu ve Şartları Neler? Kimler Başvurabilecek….

haneden.

haneden bilgisiyle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hanedenHometownInn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Rizgar güneş diyor ki:

  Merhaba ikametim 2-3 aydır istanbulda ondan önce antalyadaydı oraya başvurmak istiyorum başvuru sayfasında yeri işaretledikten sonra yerleşim yeri adresi çıkıyor orada ikametimin olduğu yer gözüküyor altında da semt ve posta kodu kısmı var o kısmı da istanbuldaki adresimi mi doldurmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz ?

 2. Emine Pınar diyor ki:

  Bir evden 18 yaş ından küçük bir insan olmamasından dolayı iki kişi başvurabileceği ibaresini okudum yani bir kişi konut bir kişide iş yeri için başvurabilir mi

 3. Emine Pınar diyor ki:

  İyi akşamlar biz evli olan abinle altlı üstlü oturuyoruz o evli . Daha önceki yardım başvurularında abimin arabası olduğu için yardım başvurularından faydalanamayacağımızı söylemişlerdi. Abim aileden çıkmış olmuyor mu. TOKİ başvurusunda bir evde 18 yaştan küçük insan yoksa iki kişi başvurabilir ibaresini okudum bundan dolayı annem ve bir tane erkek kardeşim başvuracak. Ama evli olan abim de başvurmak istiyor bir evden 3 kişi mi başvurmuş sayılıyor yoksa bu iki ev ayrı mı değerlendirilecek bir bilginiz var mı.

 4. BURAK diyor ki:

  son 6 aydır istanbulda ikamet ediyorum fakat daha önce 2010-2015 yılları arasında istanbulda ikamet ettim. İstanbula başvuru yapabiliyor muyum?

 5. taytıs çok meşgul diyor ki:

  Ben şu konuyu Hala tam olarak öğrenemedim Ben evliyim 18 yaşında çocuğum var çocuğum var Ben yazılabiliyor muyum Ayrıca yanımda kalan 27 yaşında kardeşim var çalışır durumda bunun durumu nasıl olacak bilginiz var mı acaba anlayamadım

 6. Ersoy Turhan diyor ki:

  Hocam merhaba yardımcı olursanız sevinirim ikametgah adreside anne babam ve ben varız benim yaşım 24 hane halkı geleri annemgille birliktemi hesaplanır yoksa benim ayrı mı hesaplanır.

 7. Bartu Bartu diyor ki:

  Merhaba Hocam,
  Hane halki geliri ile ilgili 2 sorum olacak cevaplarsaniz sevinirim; bu ay maaşim prim ile beraber 18 bin TL nin ustunde yatti. Normalde 18 bin TL yi geçmiyor. Bu ay aldigim maaş mi dikkate alinir. Birde ikametgah ettigim evde dayim da ikamet etmekte ve ikimizin geliri 18 bin TL yi gecmekte. Bu durum basvurumu etkilermi.

 8. Oğuzhan Karakaya diyor ki:

  Bulunduğun ilde 1yıl ikametgah şartı var. Fakat mesela aynı ilin farklı ilçesindeki projeye başvuruyu yapabiliyor muyuz? Bulunduğun il olarak açıklandı ilçe denmemiş ben ikametgahımın bulunduğu ilin ilçesine değilde aynı ilin farklı ilçeye başvuru yapabilir miyim?

 9. Bahadır yurt diyor ki:

  Hocam ben e devletten başvurdum mesaj geldi verdikleri ibana parayı yatırdım para çekildi diye mesaj geldi halkbanktan ama ben vazgeçmek istiyorum başvuru iptali için ne yapmam gerekli memur zammına göre belirlemişler sanırım ödemeleri heryıl yada 6 aydan 6 aya artış olursa ödemekte sıkıntı çekeriz diye düşünüyorum o zaman dar gelirli kelimesinin bir anlamı kalmıyor

 10. yildirimbey1944 diyor ki:

  Merhaba bilen arkadaşlar yardimci olabilirmi üstüme 500 m2 imarli bir arsa var küçükte bir 30m2 yapı kayıtlı bir sandiviç panelden ev var acaba bu duruma gore başvurabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.