Makalenin bilgileri şekersiz rakı markaları etrafında dönecektir. şekersiz rakı markaları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Toz Şekerden Rakı Yapımı makalesinde şekersiz rakı markaları’yi analiz edelim.

Yeni güncellenen Toz Şekerden Rakı Yapımı içindeki şekersiz rakı markaları ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için şekersiz rakı markaları dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Sweet Bite Cocktail | Quick Cocktail Recipe! | Yeni güncellenen cin soda limon ile ilgili bilgilerin özeti

şekersiz rakı markaları ile ilgili bazı içerikler

Pudra Şekerinden En Ucuz Rakı Yapmak En ucuz rakının şeker pancarı pekmezinden yapıldığını biliyor olabilirsiniz. Yıllarca bize bu rakıyı sattılar. Hepimizi bu rakının tadına alıştırdılar ve rakının ne kadar güzel olduğunu unuttuk. Neyse… Kullanacağımız Malzemeler; 19 litre damacana, 4 kilo toz şeker, 1 kilo melas, 80-90 gram toz maya, 14 litre su. Toz şekeri bir tencereye dökün ve üzerine su ekleyin. Şekeri sıvı hale gelecek şekilde karıştırıyoruz. Sıvılaştırılmış şekeri damacana dolduruyoruz. Pekmez ve su ile doldurup mayayı ekliyoruz. Damacanada biraz boşluk bırakıyoruz ve hava kilidini kapatıyoruz. Fermantasyon süreci başlar. 7 gün sonra fermantasyon sona erer. yaklaşık 17 litre sumamız var. 1. distilasyon sonucunda 3 litre 70 AbV alkol elde ettik. Bu alkole anason tohumu ekledik ve 2 gün beklettik. 2. içki fabrikasına gittik. İlk 1 bardak suyu alıp dökmüyoruz. Sonuç olarak 80 AbV ile 2,3 litre Rakı aldık. İlk damıtma 5 buçuk saat, ikinci damıtma 4 buçuk saat sürdü. Bu 2,3 ​​litre alkole temiz, klorsuz su ekleyip seyrelterek 45 Hacim’e indiriyorum. Toplamda yaklaşık 4 litre 45 hacim rakı yaptım. Bu rakı hemen içilebilir. ama ne kadar çok dinlenirse o kadar lezzetli olur. 1 ay dinleneceğim. MALİYET: Toplamda yaklaşık 30 TL harcadım. Sonuç olarak; 4 litre rakı yaptım. Afiyet olsun. .

SEE ALSO  Votka Atom Nasıl Yapılır ? #2 Atom Kokteyl 2.5 Litre Kaç Kişiye Yeter ? İçindekiler ? | votka içindekiler hakkında genel bilgiler doğru

şekersiz rakı markaları konusuyla ilgili görüntüler

Toz Şekerden Rakı Yapımı
Toz Şekerden Rakı Yapımı

Görüntülediğiniz Toz Şekerden Rakı Yapımı hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Bira Yapımı Tam Tahıl | En doğru ale tipi biralar ilgili içeriği sentezleyin

Yeni bilgi için burayı tıklayın

şekersiz rakı markaları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Toz #Şekerden #Rakı #Yapımı.

evde alkol yapımı,alkol,rakı,ucuz rakı,evde rakı yapımı,etil alkol,şeker,içki,en ucuz rakı,yeni rakı,kaçak rakı,tekel rakısı,ala rakı,toz şeker,rakı nasıl yapılır?,boğma rakı.

Toz Şekerden Rakı Yapımı.

şekersiz rakı markaları.

şekersiz rakı markaları hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn şekersiz rakı markaları hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Havori Yar diyor ki:

  Üstadım bu marketlerde satılan rakılarda tarımsal kökenli etil alkol diyor ya, o etil alkol üzümden yapılmıyor mu o rakı markalarında?

 2. Özgür Güvenç diyor ki:

  Alkolmetre ile ölçüm yaparken alkolün 20c olması gerekir yoksa yalnis sonuç verir rakının beyazlamasina bakılırsa herhalde sıcaklık biraz sapmis

 3. ❌EMRE Y❌ diyor ki:

  5kg toz şeker, pekmez, maya 7 gün bekle 2 kez damıt. bunla uğraşacağıma 80 liraya satın alıyorum güvenli yerden 96 saflıkta alkol 😀

 4. Amir Panahi diyor ki:

  Merhabalar….irandan videonuzu izledim ve yapmaya başliyorum… tek sorum şu ikinci damitimdan sonra su eklerken ve seyreltirken beyazlama olursa ne yapiyim?

 5. Abdulgafur Aslan diyor ki:

  İslam'da içki haramdır…neyin reklamını yapıyorsunuz…cinayet,tecavüz,trafik kazaları,kadına şiddet olaylarının büyük bir kısmı,bu lanet içkiyi içtikten sonra işlaniyor…kötülüğün tarifinimi yapıyorsunuz?….

 6. terazi diyor ki:

  selamlar,termostatlı bir cihazım var. normal koşullarda sıcaklık 78 ve üstünde etanol buharlaşması gerek,yalnız 95 derecede sıvı gelmeye başlıyor ve doğal olarak çok sıcak geliyor ve yüzdesi %15. neden 80 derecelerde gelmiyor?başınıza hiç geldimi böyle birşey, yada neden olabilir.teşekkürler

 7. mnbv nbvcx diyor ki:

  kullandığınız pekmezin markası ne? kilosu 500 tl olan pekmez de var 5tl olan da. kalitesine göre. sakata gelmeyelim diye soruyorum sizin pekmez öneriniz nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir