Makalenin bilgileri korupark midpoint hakkında konuşacak. korupark midpoint arıyorsanız, bu Türkiye Tatilimiz #Vlog / Kuzen ziyareti / Arkadaş Ziyareti / Çorbacı makalesinde hometown-inn.com ile korupark midpoint’yi analiz edelim.

Türkiye Tatilimiz #Vlog / Kuzen ziyareti / Arkadaş Ziyareti / Çorbacı içinde korupark midpoint ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  İnözü Vadisi Dostlar Tesisi / Ankara | En doğru inözü vadisi kahvaltı ile ilgili tüm içerik

Bu HometownInn web sitesi ile kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için korupark midpoint dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar korupark midpoint

Türkiye Tatilimiz #Vlog / Kuzen Ziyareti / Arkadaş Ziyareti / Çorba Yeni bir videodan merhaba, Tatilimizin beşinci gününde Bursa Korupark Teras evinde oturan arkadaşımız Gökay’ı ziyaret ettik ve önceki gün restoranında yemek yedik. . Korupark AVM’ye gittik Midpoint’te oturduk sohbet ettik. Gidip evimize dönerken Türkiye’deki trafik sorunlarından şikayet ediyorduk. Annem yemek yedikten sonra kuzenim Gökhan’ın evine gittik. Canımız çorbayı gece çekti ve birlikte çorba içerek videomuzu bitirdik. Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Ayşe ve Zeki Instagram hesaplarımız için; .

SEE ALSO  Optimized Internal Transportation of Heavy Loads and Pallets with MiR1000 and MiR500 | mir 500 ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Bazı görüntüler korupark midpoint ‘in içeriği ile ilgilidir

Türkiye Tatilimiz #Vlog / Kuzen ziyareti / Arkadaş Ziyareti / Çorbacı

Okuduğunuz Türkiye Tatilimiz #Vlog / Kuzen ziyareti / Arkadaş Ziyareti / Çorbacı içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn her gün gönderilen daha fazla konu arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Ada Mola Cafe Restaurant | En detaylı ada mola cafe ile ilgili tüm bilgiler

korupark midpoint ile ilgili birkaç öneri

#Türkiye #Tatilimiz #Vlog #Kuzen #ziyareti #Arkadaş #Ziyareti #Çorbacı.

ayse ve zeki,bulut ailesi,fransa turkiye,fransa,fransa’da yasam,fransa’da turk ailesi,fransa hakkinda,fransa vlog,fransa vlogger,vlog,turk vlogger,Kuzen,Ev ziyareti,Hayırlı olsun,Arkadaş ziyareti,Bursa,Bursa vlog,Korupark,Bursa korupark,Trafik sorunu,Trafik kuralları,Türkiye avrupa,Türkiye’de trafik sorunu,Çorbacı,Kelle paça,İşkembe,Mercimek,Çorba,Ev hediyesi,Aile arasında.

Türkiye Tatilimiz #Vlog / Kuzen ziyareti / Arkadaş Ziyareti / Çorbacı.

korupark midpoint.

korupark midpoint içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn korupark midpoint hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. honey kira diyor ki:

    Türkiye hakkındaki düşüncelerinize katılıyorum. iki yıl önce otobüsten indiği sırada şoförün inip inmediğini kontrol etmeden gaza basması yüzünden 18 yaşındaki tanıdığım hayatını kaybetti. maalesef birçok konuda çok cahiliz. otobüste son ses video izleyenden tutun kaldırıma araba park edene kadar birçok toplumsal alan sorunumuz var. allah sonumuzu hayretsin ama hemen her alanda büyük sorunlar çekiyoruz gerek yönetim-idari gerek de toplumun kendisi yüzünden. tatile geldiğiniz ülkemizde böyle sıkıntılar çekmenizi veya tanık olmanızı istemezdim…

  2. honey kira diyor ki:

    birbirinizle ilişkinizde ne kadar saygılı ve samimi insanlar olduğunuz zaten belli ancak bu tarz başka insanlarla iletişiminizin olduğu videolarda bir kez daha kanıtlıyorsunuz nasıl naif, sıcakkanlı ve samimi olduğunuzu. çok seviyorum sizi, yurtdışındaki kuzenlerimden biri gibisiniz artık :') <3

  3. SEFA YILMAZ diyor ki:

    ayşe abla burası türkiye aklına hayaline gelmeyecek derecede saçma kazalar yaşanıyor o kadar haklısın ki siteminde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir