Bu makalenin içeriğinde alkollü restaurantlar ele alınmaktadır. alkollü restaurantlar ile ilgileniyorsanız, bu TÜRKİYE'DE GİRMESİ EN ZOR RESTORANLAR! makalesinde alkollü restaurantlar’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

TÜRKİYE'DE GİRMESİ EN ZOR RESTORANLAR! bölümünde alkollü restaurantlar ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha fazla veri için alkollü restaurantlar dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Beykoz Burunbahçe Parkı İBB dış kafe | En ayrıntılı beykoz sahildeki kafeler hakkında genel bilgiler

alkollü restaurantlar ile ilgili içerik

Bu seride en lüks seviyede hizmet veren restoranlara gidiyoruz. Fiyatlar söylendiği kadar yüksek mi? Yoksa hak ediyor mu? Lüks restoranlarda yemek yeme deneyimini birlikte yaşıyoruz. Çok ilginç ve eğlenceli bir video oldu. Videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın. İLETİŞİM : INSTAGRAM : Kedilerimin Instagramı: İşbirlikleri için : meryemcan@creatorstation.com TWITTER : Ben Meryem Can, Youtube’da samimi ve aileye uygun, eğlenceli ve eğlenceli bulduğum içerikleri paylaşıyorum. Videolarımı beğendiyseniz abone olarak bana destek olabilirsiniz. Hepinizi seviyorum. Videolarımda kullandığım müzikleri beğendiyseniz: Bu linke tıklayarak Epidemic Sound’a abone olabilirsiniz. .

SEE ALSO  Denizatı Holiday Village | Neredekal.com | denizatı restaurant bursa ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

alkollü restaurantlar hakkında bilgi ile ilgili resimler

TÜRKİYE'DE GİRMESİ EN ZOR RESTORANLAR!
TÜRKİYE'DE GİRMESİ EN ZOR RESTORANLAR!

Görüntülediğiniz TÜRKİYE'DE GİRMESİ EN ZOR RESTORANLAR! hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn Güncellemeyi hemen aşağıda olan diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

alkollü restaurantlar ile ilgili birkaç anahtar kelime

#TÜRKİYE39DE #GİRMESİ #ZOR #RESTORANLAR.

SEE ALSO  Bursa görüklede komedi😂😂😂😂😂😁 | malt night club bursa telefon hakkında en iyi bilgiler

meryem can eğlence,komik,meryemcan,türkiyede fakirlerin giremediği yerler,fakirlerin giremediği restoranlar,tiktok beni buraya götürdü,beni buna tiktok zorladı,en pahalı restoranlar,4000 tl hesap ödedik,istanbuldaki en pahalı mekanlar,fakirlerin giremedi mekanlara girmeyi denedim,tiktokta en ünlü yerler,istanbulda yalnızca zenginlerin gittiği yerler,spago restoran,mangerie restoran bebek,sunset grill,bebek lucca,TÜRKİYE’DE GİRMESİ EN ZOR RESTORANLAR!.

TÜRKİYE'DE GİRMESİ EN ZOR RESTORANLAR!.

alkollü restaurantlar.

alkollü restaurantlar hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. alkollü restaurantlarhometown-inn.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Meryem Can diyor ki:

  Videoda tiktok üzerinde gördüğümüz "Türkiye'de fakirlerin giremediği yerler" listesindeki yerlere gidiyoruz. Liste "fakirlerin giremediği yerler" diye isimlendirildiği için, aynı başlığı kullandık. Ben bu videolardan geçimimi kazandığım için normalde yapmadığım masrafları yapıp ilginizi çekeceğini düşündüğüm deneyim odaklı içerikler hazırlamaya çalışıyorum. Kimseyi küçük gören bir bakışın olmadığını zaten videoyu izleyenler biliyor. Ancak 200tl ye aldığım pantolon 600tl olmuş, yoksullaşıyoruz, her şeyin bende farkındayım, bu dönemde bazı arkadaşlar videoyu izlemeden "fakir" kelimesinden tetiklenip, sinirini benden çıkarmayı seçmiş canları sağolsun. Fakat ben yanlış yaptığım yada söylediğim hiç bir şey göremedim. Kaldı ki fakir bir küfür yada hakaret değildir. bunları belirtmek istedim çünkü bazı yorumlar canımı sıktı. Sevgiler.

 2. inci aslan diyor ki:

  Video fikri çok güzel her ikisinide izledim. Fakat insanların yorumlarına katılıyorum prada çantayla fakirlik olmaz. Ayrıca spagoya gündüz saati gidip yoo garsonlar gayet ilgiliydi demek gerçeklik dışı. Mekan yeni açılmış ve bir kaç masa ile ilgileniyorlar çok normal değil mi?

 3. Bilinmeyen diyor ki:

  Cahilliğin nirvanasini yaşayan arkadaşlar kız niye "fakir" kelimesini kullandı diye 1000 kere linçlediniz hadi onu geçtim kız da o başlığı başka birinden aldığı için size 100 kere açıkladı detaylı detaylı anlattı beyniniz kıt mı?? Anlamıyormusunuz??
  Gerçi evet anlamıyorsunuz hadi onu geçtim "senden beklemezdim"miş miş miş abi ne zorunuza gitti??
  Zorunuza giden şeyin insanların cahilligi olması lazımken kıt beyniniz bunu kaldırmamış ve gelip kızı boş yere uzuyosunuz.diyecek birşey bulamıyorum neyse
  SİZ CAHİLLİĞİN NİRVANASİNİ YAŞAMAYA DEVAM EDİN BAŞARILAR..

 4. MELİSA diyor ki:

  Abla bence burdaki çoğu garson kanalınızı izlediği için iyi davranıyor size yani popülersiniz veya yorumların hepsi yalan bence ikiside

 5. Jsjsjsjshshs diyor ki:

  Biz İstanbul’daki ilk cafeye gitmiştik ama çok kaba davranmamışlardı fakat bulmakta çok zorlanmıştık güzeldi ve 1200 TL hesap ödemiştik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.