Makalenin içeriği uludağ da 5 yıldızlı oteller hakkında konuşacak. uludağ da 5 yıldızlı oteller ile ilgileniyorsanız, bu Uludağ'da Bu Otele Gelen Hayvanlar 5 Yıldızlı Tatil Yapıyor makalesinde hometown-inn.com ile uludağ da 5 yıldızlı oteller konusunu tartışalım.

Uludağ'da Bu Otele Gelen Hayvanlar 5 Yıldızlı Tatil Yapıyor içindeki uludağ da 5 yıldızlı oteller ile ilgili en doğru bilgilere genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha fazla veri elde etmek için uludağ da 5 yıldızlı oteller dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir uludağ da 5 yıldızlı oteller

Kış turizminin önemli merkezlerinden biri olan Uludağ’da hayvanlar için pet hotel açıldı. Bu otele gelen hayvanlar jakuzinin ve kayak yapmanın keyfini çıkarıyor. Kanalımıza abone oldunuz mu? 📌 Uludağ’da 3 yıldır hizmet veren otel, gelen yoğun talep üzerine hayvanlar için pet hotel açtı. Açılan pet otelde hayvanların rahatı için her şey düşünüldü. Burada kalan hayvanlar 3 veteriner tarafından 24 saat takip edilirken, kayak sonrası jakuzide sıcak su banyosu yaptırılıyor. Otelde konaklayan ziyaretçiler, hayvanları ile birlikte tatilin keyfini çıkarıyor. Gün içerisinde konakladıkları otelin yanındaki pet otelde konaklayan misafirler, giydikleri özel aparatlar sayesinde kedi ve köpekleri ile doyasıya kayak yapabilirler. Uludağ’da ilk kez açılan pet otelinin doluluk oranı yüzde 80’e ulaştı. Uludağ’da tatil yapan hayvanların mutlulukları yüzlerinden okunuyor. Hayvanları için evcil hayvan oteli tercih ettiklerini ifade eden misafirler, “Yıllardır böyle bir otelin eksikliğini hissediyoruz. Tatile gidiyorduk ama hayvanlarımızı yanımıza alamıyorduk. Sağolsunlar bizimkileri de aldılar. ciddi ciddi isteyip böyle bir otel açtık biz burada hem tatil yapıyoruz hem de gün içinde hayvanlarımız onlarla tatil yapıyor. yamaçlarda birlikte kayıyoruz kayak yaptıktan sonra pet otele götürüp jakuzide banyo yapıyoruz Pet hotelde onlar için her türlü hizmet düşünülmüş, burada her zaman bir veteriner var, her türlü ilaç ve malzeme mevcut, 24 saat güvenlik kameraları ile izleniyor. Burada olmaktan ve tatil yapmaktan çok mutluyuz” dedi. Pet otelde çalışan Veteriner Hekim Mehmet Yaşar Temiz, “Türkiye’de ilk kez böyle bir pet hotel hizmete açıldı. Böyle bir tesise çok talep vardı. Burada sadece konaklama değil, biz de hizmet veriyoruz. aynı zamanda kayak sonrası üşüdükleri için hayvanların rahatlayabilmeleri için spa hizmeti de veriyor.” . Otel Sahibi Ömer Faruk Kamburoğlu, “Uludağ’da 3 yıldır hizmet veriyoruz. Ben de veterinerim. Hayvan dostlarıyla buraya gelmek isteyen çok misafirimiz oldu. Odalarımıza hayvan alamıyoruz. Hem hayvan dostumuz hem insani şartlarımız Pet hotel de açmak istedik Tesisimizi faaliyete geçirdik Sadece kendi otelimize değil Uludağ’daki diğer otellere gelen misafirlerimize de hizmet veriyoruz Yüzde 90 ile hizmet veriyoruz Pet otelimizde doluluk oranı Otelimizde 3 Veteriner Hekimimiz bulunmaktadır. 8 saatte bir nöbet değiştirmektedir. Sahipleri “Burada konaklayan vatandaşlar, hayvanlarını 24 saat kamera ile izleyebilmektedir. Burada kalan vatandaşlar hayvanlarıyla birlikte yamaçlarda kayak yapıyor. Pet otelimizde SPA hizmetimiz mevcuttur. Hayvan kayak yaptıktan sonra üşür. SPA’mızda onları ısıtıp dinlendiriyoruz. Bize destek olan tüm resmi kamu kurumlarına teşekkür ediyorum” dedi. #haber #son dakika #gündem ————————- —————– ————————— İHA Güncel Kanalımız, burada Merak edilen birçok konuda uzman görüşlerini sizlerle buluşturuyoruz 👇 📌 İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi 🌐 Sosyal Medya Bizi Takip Edin! 📍 📍 📍 📍 📍 Bize Ulaşmak İçin 👇 🌐 .

SEE ALSO  ECİR TURİZM SURİYE ÜRDÜN KUDUS FİLİSTİN MISIR 6 | mısır ürdün kudüs turu ile ilgili tüm bilgiler doğru

Bazı görüntüler uludağ da 5 yıldızlı oteller ‘in içeriği ile ilgilidir

Uludağ'da Bu Otele Gelen Hayvanlar 5 Yıldızlı Tatil Yapıyor
Uludağ'da Bu Otele Gelen Hayvanlar 5 Yıldızlı Tatil Yapıyor

İzlediğiniz Uludağ'da Bu Otele Gelen Hayvanlar 5 Yıldızlı Tatil Yapıyor hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Hotel Süral Garden Pool am Morgen | En eksiksiz süral garden hotel ile ilgili genel bilgi

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

uludağ da 5 yıldızlı oteller ile ilgili öneriler

#Uludağ39da #Otele #Gelen #Hayvanlar #Yıldızlı #Tatil #Yapıyor.

SEE ALSO  2021 Ramazan Bayramı ev gezileri - Höplek Köyü | ramazan bayramı gezileri hakkında en eksiksiz bilginin özeti

Haber,İhlas Haber Ajansı,iha,Ihlas News Agency,son dakika,iha youtube,haberler,gündem,haber izle,son dakika haber.

Uludağ'da Bu Otele Gelen Hayvanlar 5 Yıldızlı Tatil Yapıyor.

uludağ da 5 yıldızlı oteller.

uludağ da 5 yıldızlı oteller hakkındaki bilgilerle HometownInn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın uludağ da 5 yıldızlı oteller içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. SynkerMusic diyor ki:

    Ekonomik eşitsizliğin giderek arttığı bir ekonomiyi yönetirken, eşitlik kavramına dayalı bir demokrasi nasıl bir araya getirilir?
    -LESTER THUROW

  2. bige diyor ki:

    Zenginin hayvanı da şanslı, yiyin efendiler yiyin. Bu hanı yağma sizin. Aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.