Makale, bursa tabiat binicilik merkezi hakkında netlik kazandıracak. bursa tabiat binicilik merkezi arıyorsanız, bu Uludağ’ın Eteklerinde Atlarla Binicilik Havadan Böyle Görüntülendi makalesinde HometownInn bursa tabiat binicilik merkezi’yi açıklığa kavuşturalım.

Uludağ’ın Eteklerinde Atlarla Binicilik Havadan Böyle Görüntülendi içindeki bursa tabiat binicilik merkezi ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için bursa tabiat binicilik merkezi dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Maledictory - Behemoth - Ov Fire and the Void (Cover) - Malt Night live | Yeni güncellenen malt night ile ilgili genel bilgiler

Konuyla ilgili bazı bilgiler bursa tabiat binicilik merkezi

Uludağ’ın eteğindeki karlı ormanlarda atlarla yapılan binicilik keyfi drone ile havadan görüntülendi. Kanalımıza abone oldunuz mu? 📌Bursa’nın Kestel ilçesine bağlı Kazancı Mahallesi’nde bulunan binicilik merkezinde ata binenler, kışın beyaza dönen orman ve göl manzarasının keyfini çıkarıyor. Her yaşa uygun binicilik eğitiminin verildiği merkezi yerli ve yabancı turistler ziyaret ediyor. Merkez, kış aylarında bembeyaz güzelliği ile insanı büyülüyor. Dört nala koşan atlar karda doğayla bütünleşiyor. Farklı cins 65 atın bulunduğu merkezde modern ve geleneksel okçuluk dersleri de veriliyor. Tabiat Binicilik Kulübü Başkanı Şeyda Çilek Cihan, Uludağ’ın eteklerinde dört mevsim binicilik faaliyetleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Merkezin yanındaki gölette dolaşan atların büyüleyici görüntüler oluşturduğunu belirten Şeyda Çilek Cihan, “Karda çok keyifli bir ortam var ve her kesimden güzel ilgi görüyor. Merkezimizde açık ve kapalı manej, midilli maneji ve kendi kendine binme aktivitelerimiz bulunmaktadır. 65’e yakın atımız ve 100’e yakın lisanslı binicimiz var. Genel olarak kış sporları denilince akla ilk olarak kayak gelmektedir. Ama bunun yanında binicilik de çok farklı ve güzel bir spor. Kara ve orman turlarında ata binmeyi bilmenize gerek yok. Herhangi bir binicilik geçmişine sahip olmanıza gerek yoktur. Bu turlara katılmak için at sahibi olmanıza gerek yok. Buraya geldiğinizde tüm binicilik ekipmanları size sağlanmaktadır. Profesyonel bir eğitmen eşliğinde karda ata binmenin keyfini yaşayabiliyorlar.” Antrenör Nuri Bakır, herkesin kış aylarında atların üşüdüğünü düşündüğünü belirterek, “Atların vücut ısısı 38 derecedir. Bu nedenle insanlar üşüdüklerinde atların da üşüdüğünü düşünürler. Ancak vücut sıcaklıkları onlara bir avantaj sağlar. Öte yandan atlar her mevsim tüylerini yeniler. Burada dikkat edilmesi gereken tek şey şiddetli yağmur ve rüzgara maruz kalmamasıdır. Atlar hareket halindeyken zaten üşümelerine imkan yok. Dışarıda koşu yaptıktan sonra üşümemelerine özen gösteriyoruz. Kışın, karlı ve buzlu havalarda nallara iğne veya vida kullanırız. Ayağının kaybolmasını ve yaralanmasını engelliyoruz” dedi. #bursa #uludağ #haber #son dakika #gündem ————————————————– – ——————————- Merak edilen birçok konuda uzman görüşlerini sizlerle buluşturduğumuz İHA Aktüel Kanalımız 👇 📌 İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi 🌐 Bizi Sosyal Medyada Takip Edin! 📍 📍 📍 📍 📍Bize Ulaşmak İçin 👇 🌐 .

SEE ALSO  ANTAKYA KAHVALTI EVİ VE SULTAN SOFRASI | En doğru antakya kahvaltı evi hatay sultan sofrası ile ilgili tüm içerikler

bursa tabiat binicilik merkezi hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Uludağ’ın Eteklerinde Atlarla Binicilik Havadan Böyle Görüntülendi
Uludağ’ın Eteklerinde Atlarla Binicilik Havadan Böyle Görüntülendi

Okuduğunuz Uludağ’ın Eteklerinde Atlarla Binicilik Havadan Böyle Görüntülendi hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı daha fazla makale arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Önce kahvaltı sonra Birgi turu | En doğru birgi kahvaltı hakkında genel bilgiler

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bursa tabiat binicilik merkezi ile ilgili bazı öneriler

#Uludağın #Eteklerinde #Atlarla #Binicilik #Havadan #Böyle #Görüntülendi.

Haber,İhlas Haber Ajansı,iha,Ihlas News Agency,son dakika,iha youtube,haberler,gündem,haber izle,son dakika haber,uludağ,uludağ etekleri,uluda atlı spor.

Uludağ’ın Eteklerinde Atlarla Binicilik Havadan Böyle Görüntülendi.

bursa tabiat binicilik merkezi.

bursa tabiat binicilik merkezi içeriğiyle HometownInn sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. bursa tabiat binicilik merkeziHometownInn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.