Bu makalenin içeriği kendin pişir kendin ye bursa etrafında dönecektir. kendin pişir kendin ye bursa ile ilgileniyorsanız, bu Uludağ'ın Kar Sularında Yetişen Alabalıklar İftar Sofrasını Süslüyor makalesinde hometown-inn.com ile kendin pişir kendin ye bursa’yi analiz edelim.

Uludağ'ın Kar Sularında Yetişen Alabalıklar İftar Sofrasını Süslüyor içindeki kendin pişir kendin ye bursa ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için kendin pişir kendin ye bursa dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Rize Şahin tepesi | rize şahin tepesi hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Bazı açıklamalar kendin pişir kendin ye bursa ile ilgilidir

Vatandaşlar, Bursa’nın Uludağ eteklerinde bulunan Keles’teki bir çiftlikte iftar alabalık yiyebiliyor. İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: ► Bursa’nın merkezine 40 kilometre uzaklıktaki Keles’in Dağdibi Mahallesi’nde bungalov evleri ile hizmet veren alabalık çiftliği, güzelliği ile misafirlerini bekliyor. Bungalov tipi butik otelleri görmek ve Uludağ’ın buzlu derelerinde balık tutmak isteyenler Keles ilçesine akın ediyor. Zengin bitki örtüsü, su kaynakları, yürüyüş yolları, oyun parkı, organik meyve ve bol oksijenli temiz havanın olduğu bölgede bulunan bungalov evlerde 4 kişilik bir aile konaklayabilir. “Al kendin pişir” Öte yandan ramazan ayı boyunca da tesiste misafir ağırlanıyor. Zengin bir ramazan menüsüne sahip olan tesiste misafirler kendi balıklarını tutabilmektedir. Serin bir havada iftar yapmanın da keyfi vardır. Çocuklar için oyun alanları ve yeşil alanlar dikkat çekiyor. İşletme sahibi Ömer Pehlivan, “1993 yılında İl Tarım Müdürlüğü’nden aldığımız izinle alabalık üretim tesisi olarak başladık. Tesisin restoran ve konaklama kısmına ağırlık veriyoruz. Misafirlerimizi ağırlamaya çalışıyoruz. restoran anlamında Türkiye’nin her yerinden kaliteli ve sağlıklı bir şekilde.Konaklama tesislerimizi kurduk.Bu evleri günlük ve haftalık olarak kiralıyoruz.Konaklama için kiraladığımız evler orman içinde, Bursa’ya 40 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.A 4 kişilik aile rahatlıkla kalabilir.İçlerinde buzdolabı tuvalet banyo banyo tek kişilik ve çift kişilik yatak bulunmaktadır.Evlerimizin fiyatı hafta içi günlük 230 tl hafta sonu 300 tl kahvaltı alabalık ve et yemeklerimiz mevcuttur. Tesisimizde” dedi. #haber #sondakika #gündem ================================ İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi ► İhlas Sosyal Medya Adresleri Haber Ajansı ► ► ► ► İhlas Haber Ajansı Hakkında ‘İhlas Haber Ajansı’ ► .

SEE ALSO  İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Canlı Müzik Mekanları İçerisinde Yepyeni Bir Yıldız | kadıköy canlı müzik meyhane hakkında en eksiksiz bilginin özeti

Bazı görüntüler kendin pişir kendin ye bursa konusuyla ilgilidir

Uludağ'ın Kar Sularında Yetişen Alabalıklar İftar Sofrasını Süslüyor
Uludağ'ın Kar Sularında Yetişen Alabalıklar İftar Sofrasını Süslüyor

Görüntülediğiniz Uludağ'ın Kar Sularında Yetişen Alabalıklar İftar Sofrasını Süslüyor hakkında bilgi okumanın yanı sıra, O zaman HometownInn günlük güncelleme yapan diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Muhtar Firarda - Bölüm9 - Karacaali ÖZEL | gemlik mado hakkında en eksiksiz bilgileri sentezleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

kendin pişir kendin ye bursa ile ilgili birkaç öneri

#Uludağ39ın #Kar #Sularında #Yetişen #Alabalıklar #İftar #Sofrasını #Süslüyor.

Haber,İhlas Haber Ajansı,iha,Ihlas News Agency,son dakika,iha youtube,haberler,gündem.

Uludağ'ın Kar Sularında Yetişen Alabalıklar İftar Sofrasını Süslüyor.

kendin pişir kendin ye bursa.

kendin pişir kendin ye bursa bilgisiyle hometown-inn.com sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com kendin pişir kendin ye bursa hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.