Bu makalenin konusu otel sorgulama etrafında dönecek. otel sorgulama ile ilgileniyorsanız, bu UZI – FAVELA (Official Video) makalesinde otel sorgulama konusuna açıklık getirelim.

UZI – FAVELA (Official Video) içindeki otel sorgulama ile ilgili içeriğin ayrıntılı özeti

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için otel sorgulama dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir otel sorgulama

▶️ UZI – Blood tüm dijital marketlerde yayında! ►”Favela” Tüm platformlarda dinleyin: ►MOB Entertainment’a abone olun: ” ►MOB Entertainment Instagram: ►UZI Instagram: Yapımcı : Govinet #favela #uzifavela Yönetmen : Reaction DOP : Vasso Yapımcı : Segah Mix : Nuri Singör Mastering : Gökhan Gülümseyen Favela sözleri: Büyüdüğün sokakları sorgula. Yürüdüğün yol kirli ve tehlikeli. Çıkış yok, bekleme, yardım et, ‘beni tanımıyor’ gibi davranarak, sorun değil. , Planım yok İş değil Bunlar çocuk değil Tüm bunları istediğim gibi Bulmak bile istemiyorum Farklı kadınlar , mutlu yarınlar İstiyorum dibe, dibe getir, her seçenek, her tutarlılık, en çok istediğim gibi bunun için bir yol düşledik. Gönderildik Bu yolda evde bekleyen bir anne, senin için endişeleniyorum, beni merak etme Hepsi benim sahte arkadaşlarım gibi. yorgunum daha da fazla kimse duymuyor sesimi yok Kral kural yok kural nedir favela Eşgal türleri her yerde renksiz Güngören Favela, favela Abici gangler harbici ekip işi çöz, kovala ve kovala, arada bir uğra, bur Favela’da rutin işler, gecekondu , Güngören Favela, favela Favela, favela Her yerde renksiz Eşgal tipleri Güngören Favela, favelacı çeteleri, işi çöz, kovala, kovala, ara sıra uğra, bur Favela, favela, Güngören Favela, favela Ne arıyorsun ? Sorun değil Bir hayalim var, peşindeyim Yaşlanıyorum ve ciğerlerim kötüleşiyor Polisle bir fark yaratamıyorum Kafamda planlarım cebimde para var Ara, kafan sıkışırsa ara -Kıçın alev alırsa ara Kötülüğe para bedava değil Görmedim bir hayır hala bekliyorum (favela) Bitti şehrim çok hızlı gençler beni dinliyor Sisli sokaklar büyülüyor beni hepsi geziyor’, bazıları büyüdüğü yeri ziyaret ediyor ( favela) Ben miyim, aynada gördüğüm kişi Ben olduğum gibi görünmeye çalışıyorum namusum ve ekibimiz için yaşıyorum Ama bıraktığım her şey bıraktığım gibi Favela, favela Her yerde eşit tipler renksiz Güngören Favela, favela Abici çeteleri-savaşçı tayfası iş çözer, kovalar, ara sıra uğrar, rutin işlere uğrar bur’ da Favela, favela, Güngören Favela, favela Favela, favela Her yerde eşit tipler renksiz Güngören Favela, favela Abici gangler harbici ekip işi çöz, kovala ve kovala, arada bir uğra, r ana hatlar Favela, favela, Güngören Favela, favela .

SEE ALSO  Huzurlu bir seyahat için Burak Tur... | konya çıkışlı gap turları ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

otel sorgulama içeriği ile ilgili bazı görüntüler

UZI - FAVELA (Official Video)
UZI – FAVELA (Official Video)

Görüntülediğiniz UZI – FAVELA (Official Video) hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün yayınladığı diğer bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

SEE ALSO  ARAPLARIN AKIN ETTİĞİ TERMAL - SUYUN FAYDALARI NE ? Şifa kaynağı Şifalı Sular YALOVA Gezimiz Termal | yalova termal şifalı suları ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

Daha fazlasını görün

otel sorgulama ile ilgili öneriler

#UZI #FAVELA #Official #Video.

hiphop,rap,türkçe rap,beyond culture,tepki,mob entertainment,mob,mob 832,çekmeceden yıldızlara,vio,burry soprano,motive,uzi,gng,lil murda,misha,aksan,832 yanyol,tep,turkish rap,hiphop songs,trap,hip hop,ruby,29 ekim,atatürk,29 ekim cumhuriyet bayramı,29 october,republic day,turkey,türkiye,favela,cuba,cumhuriyet,cumhuriyet bayramı.

SEE ALSO  Турция 2020.Алания.Gold Island hotel 5* | sentido gold island tatil budur ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi özetleyin

UZI – FAVELA (Official Video).

otel sorgulama.

otel sorgulama hakkındaki bilgilerle HometownInn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn otel sorgulama hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Esat Besok diyor ki:

    Ben favelayı avucumun içi gibi biliyorum 7 yıl orda yaşadım favelanın en sakin zararsız yerlerinde klib çekmiş kuzey tarafına tepelere gitseydin seni de ekibini de gasp edip canlı canlı doğrarlardı oraya gitmeden uyarmışlardır şimdi bu çakma teşkoyu yememiştir yukarı çıkmak adamın amına koyarlar orda Türkiye değil orası affı yok adamlar kimi görse basıyor mermiyi kafaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.