Makalenin içeriği alkollü restoranlar ile ilgili olacaktır. alkollü restoranlar’yi arıyorsanız, bu Vietnam'daki Bu Restoranda Yılan ve Köpek Eti yiyorlar makalesinde alkollü restoranlar’yi tartışalım.

Vietnam'daki Bu Restoranda Yılan ve Köpek Eti yiyorlar içindeki alkollü restoranlar ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Kelle paçanın bilmediğiniz faydaları! | kele paca faydasi ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için alkollü restoranlar dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Erzurum Cağ Kebabı'nda tüm menüler tek fiyat | Yeni güncellenen cemil usta menü fiyatları hakkındaki bilgileri kapsar

alkollü restoranlar ile ilgili bazı bilgiler

Burası Vietnam’da yılan eti, kedi eti ve köpek eti gibi yemekler sunan ilginç bir restoran. Sokakta köpek etinin nasıl satıldığını da göreceksiniz. İyi seyirler.

alkollü restoranlar hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Vietnam'daki Bu Restoranda Yılan ve Köpek Eti yiyorlar
Vietnam'daki Bu Restoranda Yılan ve Köpek Eti yiyorlar

Okuduğunuz Vietnam'daki Bu Restoranda Yılan ve Köpek Eti yiyorlar hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün yayınladığı diğer bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Burayı tıklayın

alkollü restoranlar ile ilgili birkaç öneri

#Vietnam39daki #Restoranda #Yılan #Kopek #Eti #yiyorlar.

SEE ALSO  Küçükyalı limanı su ürünleri Liman cafe.wmv | En doğru küçükyalı cafeler hakkında tüm bilgiler

yılan restoran,yılan eti,yılan içkisi,emre durmuş,köpek eti,vietnam,hanoi,snake,dog eat meat,yemek,sokak yemekleri,vietnam yemek,yol günlükleri,yağmur arat.

Vietnam'daki Bu Restoranda Yılan ve Köpek Eti yiyorlar.

alkollü restoranlar.

alkollü restoranlar içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın alkollü restoranlar içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. N.A diyor ki:

  yılanların bu şekilde toplanıp özgürlüklerini ellerinden alıp işkence halınde kavanoza kapatılmamalı bu doğaya ters insanlar ne zaman hayvanlara saygı duyacak .

 2. VolkanD diyor ki:

  Çok yanlış düşünceler müslüman yada yahudi eğer müslümanlığın doğduğu coğrafya da ki yemek veya durumları Vietnam gibi olsaydı ozaman bizde aynı şeyleri helal derdik herşey o dönemde ve coğrafi koşullar nedeni iledir kazak lar nasıl at eti yiyor yada Çinliler zamanının tüm hepsini tarımla geçiren bir halk herkesin yemek kültürü o medeniyete bağlı

 3. Meryem Ünver diyor ki:

  Yamyamlar, kendi keyifleri uğruna bu masum canların kanını akıtıyor, hesap gününü sadece bu dilsiz kullar değil, ben de bekliyorum.

 4. Kübra Kömür diyor ki:

  Allah cezaninizi versin emi ulan insan kılığına girmiş mahlukatlar yılan köpek yemek nedir lan Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki beni müslüman olarak dünyaya getirdiği için

 5. Tekno Manyak diyor ki:

  Askerler zorda kalırsa dağda yılan yer ama köpek ve kedi yemek şerefsizliktir. Asya kıtası olmasa dünya daha güzel bir yer olurdu kesinlikle.

 6. Baris A diyor ki:

  Bu dünyada herkez ayni şeyi yese nasıl bir yerə dönüşür hiç düşündünüzmü adamlar nə yerse yesin sizə nə…

 7. anka kusu diyor ki:

  Onlarda et pazarında gördügünüz her ceşit eti gönül rahatlıgıyla yiyebilirsiniz diye fetva verilmiş, o fetvayı ölçü aldıkları icin yiyorlar. Sakın öyle birsey yapmayın, bu çeşit etlerden bir tiksinti geldi mi bir daha en lezzetli eti bile yemek istemezsiniz

 8. Mertcan Yağantekin diyor ki:

  Abartmaya gerek yok bir koyun ne ise bir köpek de o ikisi de öldürülüyor ikisi de yeniyor teoride aynı şey ikisi de vahşet (eğer o gözle bakılırsa)

 9. Fisun Erman diyor ki:

  Yilani gectim de o guzelim kedileri kopekleri hic gozlerinin onune getirmeden gonul rahatligiyla yiyebiliyorlarsa zikkimin pekini yesinler pislikler..allah belalarini versin bu vahsilerin..yiyecek bir lokma bulamayip acliktan olsunler insallah ileriki zamanlarda..o restauranta gidip kedi kopek yiyenlerde insan olamaz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.