Makalenin bilgileri viski bar hakkında konuşacak. viski bar ile ilgileniyorsanız, bu Whiskey Blues

Best of Slow Blues/Rock #1 içindeki viski bar ile ilgili içeriğin özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için viski bar dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirmeyi umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Paylaşım konuyla ilgilidir viski bar

Orijinal Whisky Blues Oynatma Listesi | Don’s Tunes’un en iyi slow blues/blues-rock parçalarından oluşan koleksiyon. Şarkı Listesi: 00:00 Blues Delight – Biraz Asılmış – Albüm İndirme: 04:46 Gene Deer – Midnight Healing – Albüm İndirme: 12:30 Chris Bell – Soğuk Kalpli Kadın – Albüm İndirme: 17:50 Scott Holt – I’ve Vazgeçmek İçin Bir Zihin Var Albüm İndir: 24:00 Bernard Allison – Gün Boyunca Yardım Et – Albüm İndir: 28:50 Luther Johnson – Yatak Odamda Yalnız (Canlı) – Albüm İndir: 35:24 Gary BB Coleman – One Eyed Woman – Albüm İndirme: 39:45 Aynsley Lister – Need Her So Bad – Albüm İndirme: 🥃 Spotify’da Orijinal Whiskey Blues Oynatma Listesi – 👉 Don’s Tunes Resmi Spotify Oynatma Listesi – 🎸 YouTube’daki En İyi Slow Blues Oynatma Listesi: Don’s Tunes müzikle ilgili . Sesle ilgili. Gerçek olanla ilgili. 10 yılı aşkın süredir misyonum, müzik videoları oluşturmak, daha az bilinen blues ve caz sanatçılarıyla işbirliği yapmak ve bunları tanıtmak ve size odyofil bir sese ve gerçek duygulara sahip çeşitli melodiler sunmaktır. Web sitemde kanalda yer alan sanatçılar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: | Tüm telif hakları ilgili sahiplerine aittir. Bir sanatçı veya plak şirketi iseniz ve kanalda yer almamı istiyorsanız, Spotify ve web sitemi ziyaret edin: & don@donstunes.com’dan bana yazın Çalışmamdan hoşlanıyorsanız ve beni desteklemek istiyorsanız – bunu buradan yapabilirsiniz: 🔶 Facebook’ta Don’s Tunes: 🔶 Spotify’da Don’s Tunes: 🔶 #Blues & #BluesRock #WhiskeyBlues Grubu: 🔶 Instagram’da Don’s Tunes: 🔶 Twitter’da Don’s Tunes: .

SEE ALSO  Mint Julep | Easy Cocktail Recipe | Whiskey/Bourbon Recipe | Cocktails at home | En doğru julep kokteyl ile ilgili içeriğin tümü

viski bar içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Whiskey Blues | Best of Slow Blues/Rock #1

Best of Slow Blues/Rock #1 hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com Güncelleme Güncelleyen Diğer Konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Tequila Olmeca Altos Plata - Cata | En doğru olmeca altos hakkında tüm bilgiler

Burayı tıklayın

viski bar ile ilgili öneriler

#Whiskey #Blues #Slow #BluesRock.

Blues,Slow Blues,Electric Blues,Blues Rock,Electric Guitar,Relaxing,Audiophile,Ballads,Compilation,Blues Music,Guitar Solo,Piano Blues,Chicago Blues.

SEE ALSO  freshie™ Non-GMO | En doğru tequila bitkisi ile ilgili bilgilere genel bakış

Whiskey Blues | Best of Slow Blues/Rock #1.

viski bar.

viski bar içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn viski bar hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. George Henry diyor ki:

    Have you ever thought about setting up your own place just called.. Don's Blues.. you have the best show on the internet maybe it's time to take the next step, that's easy for me to say. Live Blues is another story.

  2. isa varli diyor ki:

    I am also retired and veteran soccer player who is 58 years old ❤found of pure blues effecting Me so deeply the BEST of music for me❤❤❤

  3. John Baker diyor ki:

    I was inspired by a friend. Kenny Mylam, when I heard how he played harmonica, to learn how to play. I'll never be as good and natural as he was but for 55 years I have played along with the masters. Right here on You Tube. I play with BB King, Clapton, Hooker, Elvin Bishop. At least 1 hour every day. THANK YOU FOR THE MAGIC. This platform has enabled me to learn how to really be good. Still learning!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.