Bu makale içeriğinde yalovanin neyi meşhur hakkında konuşacak. yalovanin neyi meşhur arıyorsanız, hometown-inn.com bu Yalova'da Ne Yenir? (TIKA BASA DOYDUK)

Yalova VLOG içindeki yalovanin neyi meşhur ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için yalovanin neyi meşhur dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  ÜLKE BAŞKENTLERİ | yabancı ülkelerin para birimleri ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

yalovanin neyi meşhur ile ilgili içerik

Bu hafta ben ve Esabil Yalova’ya geldik. Yalova denilince akla Muharrem İnce’nin geldiğini biliyoruz. Ancak Muharrem İnce’yi yiyemediğimiz için size Yalova’da ne yenir onu göstermek istedik. Yalova Termal, Çınarcık ve Armutlu gibi ilçeleriyle dikkat çekiyor. Bu videoda sadece merkezi gezdik. Bir de misafirimiz vardı. Çok şaşırtıcı şeyler yedik. Yalova’da bir günde neler yapılabileceğini videomuzda bulabilirsiniz. Ayrıca bir sonraki videoda ziyaret etmemizi istediğiniz yeri yazabilirsiniz. Kanalımıza hoş geldiniz. Ben ve Dilara, İstanbul’da yaşıyoruz ve bu büyük şehrin köşelerinden yerleri keşfetmeye bayılıyoruz. Bizimle keşfetmek ister misiniz? İstanbul’da farklı bir noktada bir lezzet durağına nasıl gidileceğini, neler yiyebileceğinizi ve her videoda nelerle karşılaşacağınızı öğrenmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Zomato’da gezdiğimiz tüm mekanları kolayca bulabileceğiniz Nerede Yenir Yemekleri derlemesi için: 🍳 Bu arada bizi Instagram’da da takip etmek ister misiniz? 📸 www.instagram.com/nereyeyimeyeler Kişisel sosyal medya hesaplarımız: 📸 www.instagram.com/iaakn 🐦www.twitter.com/dlarakan 🐦wwww.twitter.com/esbldgn 📸www.instagram.com/esabildogan .

SEE ALSO  bartinda gezilecek yerler ve neleri meşhur bartin da bir gün #bartin | bartın neyi meşhur ile ilgili en doğru bilgiyi sentezleyin

yalovanin neyi meşhur içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Yalova'da Ne Yenir? (TIKA BASA DOYDUK) | Yalova VLOG
Yalova'da Ne Yenir? (TIKA BASA DOYDUK) | Yalova VLOG

Görüntülediğiniz Yalova'da Ne Yenir? (TIKA BASA DOYDUK) , Ardından hometown-inn.com her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  fransızların garip huyları | fransız kültürü | fransada yasam | fransa nın neyi meşhurdur hakkındaki bilgilerin ayrıntılı olarak özeti

Daha fazlasını görün

yalovanin neyi meşhur ile ilgili birkaç öneri

#Yalova39da #Yenir #TIKA #BASA #DOYDUK #Yalova #VLOG.

nereye yiyecekler,yemek,zomato gold,zomato gold istanbul,Dilara Kan,Esabil Doğan,yalova,muharrem ince,yalova termal,yalova çınarcık,yalova armutlu,yalova üniversitesi,kristal burger,yalova sütlüsü,yalovada ne yenir,yalovada nereye gidilir,yalova gezisi,yalovada ne yapılır,yalovada bir gün,pendik yalova,yalova pendik.

Yalova'da Ne Yenir? (TIKA BASA DOYDUK) | Yalova VLOG.

yalovanin neyi meşhur.

yalovanin neyi meşhur bilgisiyle hometown-inn.com sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn yalovanin neyi meşhur hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Nice Kindness diyor ki:

    Alındım vallahi Şimdi hani Arap dolu dedin ya, küçümseyici bir ses tonu ile. Ben arabım 8 yıldan beri Yalovada oturuyorum. Gördüğüm en güzel ve en iyi insanlar burda. Hepimiz bir allahın kuluyuz ve mutlaka kötü olanlar vardır her yerde ve her zamanda. Oldu ve olacaktır. Öyle bir insanlar varki kesik parmağına bile işemez. Onlardan biri de beni dolandırdı 600 bin TL alıp toz olmuş herif sadece arabım diye. Neyse allah işinizi rast getirsin.

  2. Sahin Uysal diyor ki:

    Esabil abi severek izliyoruz ancak simit aldığınız fırının karşısındaki eser cafeden bahsetmemeniz bizi çok üzdü 🙁 bir de anıttan bahsederken anıtı kötü bir yer gibi lanse etmeniz sizin gibi zamanında oralarda oturan birisi için hoş olmadı 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.