Bu makale içeriğinde yeni rakı müzeyyen fiyat tartışacak. yeni rakı müzeyyen fiyat ile ilgileniyorsanız, bu Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal makalesinde HometownInn ile yeni rakı müzeyyen fiyat hakkında bilgi edinelim.

yeni rakı müzeyyen fiyat ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için yeni rakı müzeyyen fiyat dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Soğan Halkası Nasıl Yapılır ? Çıtır Soğan Halkası Tarifi 🍔🍟 | En eksiksiz bir bardak bira kaç kalori ile ilgili tüm içerik

Konuyla ilgili bazı bilgiler yeni rakı müzeyyen fiyat

Bu sofraya her oturduğunuzda, kadehinizi her kaldırdığınızda bu büyük kültür yaşayacak. Yeni Rakı’nın alkol yasağı öncesi son reklamı Daima Yeni Kal. Daima taze kal kardeşim.

yeni rakı müzeyyen fiyat içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi - Hep Yeni Kal
Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal

Görüntülediğiniz Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  GERÇEKTEN ÇOK MU UCUZ? | Almanya'da Market Fiyatları 2022 | En eksiksiz 100 lük yeni rakı fiyatı 2022 ile ilgili genel bilgiler

Yeni bilgi için burayı tıklayın

yeni rakı müzeyyen fiyat ile ilgili birkaç öneri

#Yeni #Rakı39nın #yasaklardan #önceki #son #reklam #filmi #Hep #Yeni #Kal.

[vid_tags].

Yeni Rakı'nın yasaklardan önceki son reklam filmi – Hep Yeni Kal.

yeni rakı müzeyyen fiyat.

yeni rakı müzeyyen fiyat hakkındaki bilgilerle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın yeni rakı müzeyyen fiyat içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. ER ER diyor ki:

    Alkol tüm kötülüklerin anasıdır. Ayrıca müslüman olanlar için Yüce yaratıcı Allah tarafında içilmesi haram kılınan bir sıvıdır. Nokta.

  2. mustafa kırık diyor ki:

    İçip içip evin yolunu bulamayanlara , evini yabancıya soranlara , üstüne başına kusanlara , tuvalette sızanlara , sarhoş olup kavga çıkaranlara, git nerde zıkkımlandıysan orda zıbar dedirtenlere, leş gibi rakı kokuyorsun dedirtenlere , içki içmekten siroz olanlara ki bu sizin için en iyi ölüm şekli ( atanızda bu meret yüzünden mefat etti ) sizin için bir onurdur !! Neyse devam edelim !! Ya bırak şu alkolik pez …gi dedirtenlere, baba altına işiyorsun dedirten mallara , sarhoştum hatırlamıyorum diyen müfrezelere!! Milet aç aç deyip rakı şişesinde boğulmalara !! Kadınların da şarhoşu hiç çekilmez anlatılmaz yaşayanlar iyi bilir !! Bu rezil reklamı yapan denyolara , ve altına sanki rakı içmek yasaklandı gibi sanan yorumculara !! Malmısınız diye sorasım geldi ! Her tezeği afiyetle yiyiyorsunuz bu neyin kafası !!! ? Rakının reklamımı olur !! Gavurlukta batılı efendilerinize taş çıkartırsınız !! İmamoğlusu bile ara sıra camiye gidip Müslüman rolü oynuyor! Örnek alın biraz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.