yerebatan sarnıcı bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. İSTANBUL'UN MİRASI makalesinde yerebatan sarnıcı’yi analiz edelim.

İSTANBUL'UN MİRASI içindeki yerebatan sarnıcı ile ilgili içerikleri en doğru şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için yerebatan sarnıcı dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Ordu'nun Görülmesi Gereken 10 Yeri! | En eksiksiz yoroz tepesi hakkında genel bilgiler

Paylaşım konuyla ilgilidir yerebatan sarnıcı

İstanbul’a 1500 yıl hizmet vermiş, şehrimizin en değerli tarihi yapılarından biri olan Yerebatan Sarnıcı’nı yıkılma riskinden kurtardık. Özenli koruma ve restorasyon çalışmaları tamamlandı. Yerebatan Sarnıcı’nda tarihin en büyük restorasyon çalışmalarından birini gerçekleştirdik. İstanbul’un muhteşem tarihi yapılarından biri olan Yerebatan Sarnıcı’nı bu hafta sonu açıyoruz. #yerebatansarnıcı #istanbulunmira #tarihiyapılar #ekremimamoğlu Animasyon: Byzantium1200 Müzik: Musicotek Ekrem İmamoğlu İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI — ekrem imamoğlu sosyal medya hesapları: Kanalda beğenebileceğiniz diğer videoları izlediniz mi?: ZOR SORU: BANKA ‘UNERAİSTANBULLERİ: MİRAS: ÇILGIN PROJELERİMİZ: ULAŞIM: İSTANBULLU Merhaba hemşehrilerim; Ben Ekrem İmamoğlu. Ben Trabzonluyum. Evliyim ve üç çocuğum var. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Cumhuriyet değerlerine çok düşkün, Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğine inanan, hayatıma ışık tutan, toplumumuzun tüm değerlerini binlerce yıldan beri koruyan ve yaşatan bir insanım. milli duyguları en üst düzeyde olan 1991 yılından beri Beylikdüzü’nde yaşıyorum. 2014’te Beylikdüzü Belediye Başkanı, 2019’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildim. Seçildiğim günden bu yana hiçbir ayrım yapmadan toplumumuzun her kesimiyle çok güzel projelere imza attık. Hep birlikte Beylikdüzü’nü daha yaşanır hale getirdik. Orada birlikte başardık, İstanbul’da da başaracağız. Beni ve İstanbul antik kentini daha yakından tanımak için YouTube kanalımı ve sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ** Ekrem İmamoğlu Resmi Youtube Sayfası. Resmi Ekrem İmamoğlu YouTube Kanalı .

SEE ALSO  İzmir Seferihisar Sakızağacı Karavan Kampımız | Yeni güncellenen seferihisar karavan kamp alanları ile ilgili içeriğin özeti

yerebatan sarnıcı hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

YEREBATAN SARNICI | İSTANBUL'UN MİRASI
YEREBATAN SARNICI | İSTANBUL'UN MİRASI

Görüntülediğiniz YEREBATAN SARNICI , O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlayan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  KÜTAHYA'nın Neyi Meşhur - Nesi Meşhur Türkiye | kutahyanin neyi meshur hakkında en iyi bilgilere genel bakış

Daha fazla haberi burada görün

yerebatan sarnıcı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#YEREBATAN #SARNICI #İSTANBUL39UN #MİRASI.

ekrem imamoğlu,ekrem İmamoğlu,ekrem imamoglu,ekrem imamoğlu kimdir,istanbul,istanbul büyükşehir belediyesi,mayor of istanbul,ekrem,imamoğlu,Imamoğlu,ekrem başkan,İstanbul buyuksehir belediyesi,belediye başkanı,kazı evi,arkeolojik kazılar,istanbul tarihi,tarihi kalıntılar,belgesel,bizans kalıntıları,ibb miras,medusa,medusa hikayesi,yerebatan sarnıcı,yerebatan sarnıcı hikayesi,yerebatan sarnıcı belgeseli,yerebatan sarayı,yerebatan sarnıcı restorasyon.

YEREBATAN SARNICI | İSTANBUL'UN MİRASI.

yerebatan sarnıcı.

yerebatan sarnıcı hakkındaki bilgilerle HometownInn güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn yerebatan sarnıcı hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ali Uyar diyor ki:

  Sayın Başkanım olmamış. Sizi dost sandıklarınız yiyor. Uyarayım da yarın üzülmeyin. Işıklandırma Tayland hava alanı gibi olmuş. Bu şehre yazıktır.

 2. EfkN Efe diyor ki:

  Sarnıcın döşemeleri altında imparator tarafından gizli bisey var mı acaba diyor sizce var mı restore eden sizsiniz neler çıktı ya da neler var halkla paylaşın mesela dikilitaş da hz.isa ait olduğu bilinen eşyalar var yazmışsınız altında oda var orda diyorsunuz peki neden çıkarmıyorsunuz gerçekten var mı yoksa atı alan üsküdarı geçtimi görelim o kadar arkeolog boş boş oturuyor

 3. Gulsah Dilbas diyor ki:

  Bayildim..harika olmus..artik sehrimizde bunun gibi daha ozgun sanatlar bekliyoruz..bu konuda cok geri kaldik bazi ulkelerden cunku..biran once sokak sanatlari ve bu tarz tarihi yerlerdeki restorasyonlarda ataga gecmeliyiz

 4. Esra Oney diyor ki:

  Isil hanimin onerisini yazacaktim, yazmis:) Dunyanin onemli baskenti ile ilgili her videoda Ingilizce altyazi olmali. Turistlerin izledigi videolar (Ingilizce olanlar) cok kotu.

 5. Davincinin Vinci diyor ki:

  "Fanatiklik" ne kötü bir şey. Şu dış cepheye olmuş diyebiliyor insan. Çağdaş bir cepheyle tamamlamışlar… tarihi doku vs kimsenin umrunda değil. Anıtlar kurulu da işini harika yapmış. Eğri doğru siyasi görüşe göre değişiyor demek ki…

 6. Onurr aka Onur Özdemir diyor ki:

  İçerideki sergi korkunç. Bir şeyleri illa farklı bir amaçla kullanacağız diye kendinizi yırtıyorsunuz ya; samimiyetinizden yiyorsunuz.
  Hadi restorasyon yaptın, bırak olduğu gibi kendi haliyle gezelim işte. Dam üstünde saksağan gel bize bazı bazı 🙂
  Malesef, siz de yok yere birilerine para ödeyebilmek için tonla saçma projeye imza atıp, size olan güvenimizi sarsıyorsunuz Sayın İmamoğlu!
  Ayrıca kadrolaşmayla kültürle ilgili işlere tanıdığım o kadar çok gereksiz insanları topladınız ki, ne diyeyim. Bıktım artık bu ülkenin adam kayırmacılığından. Aynen abi, beyazlar da beyazların başını okşasın, gücü eline geçiren nepotizmden, ihalecilikten delirsin… muhteşemsiniz gerçekten!

 7. Timur Mertalioglu diyor ki:

  Hersey iyi ve cok güzel, teşekkür ediyorum restorasyon için. Fakat tek elestirim böyle gergin ve stress artirici anlamsiz ses gurultusune ne gerek varki, muzik? Valla o kadar gerildimki izleyemedim bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.