Bu makale içeriğinde yoğurtlu tantuni tarifi ile ilgili. Yemek Tarifi makalesinde HometownInn yoğurtlu tantuni tarifi’yi analiz edelim.

Yemek Tarifi

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için yoğurtlu tantuni tarifi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  ÇILBIR NASIL YAPILIR ? ISPANAKLI YUMURTA TARİFİ - DAKİKALAR İÇİNDE MUHTEŞEM ISPANAK YEMEĞİ | diyet ispanak yemeği yumurtalı ile ilgili en ayrıntılı bilgiye genel bakış

Paylaşım konuyla ilgilidir yoğurtlu tantuni tarifi

Yoğurtlu Tantuni Nasıl Yapılır? Mersin’in en güzel lezzetlerinden yoğurtlu tantuniyi evde denemeye ne dersiniz? Bu lezzetli tarifi seveceğinize eminim. Malzemeleriniz hazırsa başlayalım. Şimdiden iyi eğlenceler. Kanalıma abone olmayı unutmayın ► Malzemeler: 340 gr tavuk göğsü 2 adet lavaş 1 adet domates 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1,5 yemek kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı pul biber 1 tatlı kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı toz biber 1 tatlı kaşığı isot 1 tatlı kaşığı sumak 1 bir bardak ılık su 2 yemek kaşığı süzme yoğurt 3 yemek kaşığı yoğurt maydanoz Sos için: 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1 tatlı kaşığı pul biber Tarif 2 kişiliktir. Yapacağınız kişi sayısına göre kullanacağınız malzemeleri arttırabilirsiniz. Beni sosyal medya hesabımdan takip etmek için ► Instagram: .

SEE ALSO  GERÇEK PASTANE ŞEKERPARESİ🔝Tam Kıvamında 👌 ŞEKERPARE TARİFİ | En doğru nermin yazılıtaş şekerpare ile ilgili tüm içerik

Bazı fotoğraflar yoğurtlu tantuni tarifi hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Yoğurtlu Tantuni Nasıl Yapılır? | Yemek Tarifi
Yoğurtlu Tantuni Nasıl Yapılır? | Yemek Tarifi

Yemek Tarifi hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün aşağıda yayınlayan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  ATOMMM!!! 🌶🌶 Balıkçılarda Yediğimiz MEZE Tarifi ‼️ | atom meze tarifi arda hakkında en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Daha fazlasını burada görün

yoğurtlu tantuni tarifi ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Yoğurtlu #Tantuni #Nasıl #Yapılır #Yemek #Tarifi.

tantuni,mersin,yoğurt,gülden deniz,gülden,gülden özer,nasıl,nasıl yapılır,yemek tarifi,tantunici,evde yap,evde kal,pratik yemek,evdekal,yemek,pratik,evde tantuni,tarifler,tarif,sağlıklı yemek,ev yemeği,tantuni tarifi,mersin tantuni,tantuni nasıl yapılır,evde tantuni yap,tavuk tantuni,tavuklu tantuni,yoğurtlu tantuni,yoğurtlu tavuk tantuni,tavuk,tavuk tarifi.

Yoğurtlu Tantuni Nasıl Yapılır? | Yemek Tarifi.

yoğurtlu tantuni tarifi.

yoğurtlu tantuni tarifi hakkındaki bilgilerle Hometown Inn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn yoğurtlu tantuni tarifi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.