Makalenin içeriği ispanya ile saat farkı tartışacak. "Senin insanlığına bakıyorlar" makalesinde ispanya ile saat farkı’yi keşfedelim.

"Senin insanlığına bakıyorlar" içindeki ispanya ile saat farkı ile ilgili genel bilgiler en doğru

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Hometown Inn web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için ispanya ile saat farkı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Orşal Koyu Karavan Kampımız. Seferihisar İZMİR | seferihisar karavan kamp alanları ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

Konuyla ilgili paylaşım ispanya ile saat farkı

Yurtdışında eğitim serimizin bu bölümünde İspanya’nın Barselona kentindeyiz. Katalonya Politeknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans yapmış konuğumuz Berk Engin ile İspanya’da bir üniversitede okumak hakkında konuştuk ve İspanya’yı öğrendik. Aile şirketinde çalışırken kimya alanına ilgi duymaya başlayan Berk, Türkiye’de Konya Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde eğitim gördü. Eğitim amaçlı yurt dışında okumaya karar verdi ve son sınıftayken Erasmus programı ile Polonya’ya gitti. Erasmus döneminde Avrupa’da yüksek lisans için üniversitelere başvuran konuğumuz, İngilizce seviyesi nedeniyle bazı üniversitelerin kriterlerini sağlayamasa da Barselona’daki Polytechnic University of Catalonia’dan kabul edildi. Türkiye’de aldığı eğitime kıyasla İspanya’da proje odaklı bir eğitim aldığını söyleyen Berk, “Türkiye’de bilgisayar dersi almadım” diye ekliyor. Ülkedeki ekonomik krize rağmen mezun olduktan sonra İspanya’da kalmak isteyen Berk, liman kenti Barselona’da kimya ve otomotiv alanlarında iş imkanlarının olduğunu belirtiyor. İspanyollar için “Kimseye dinine, ırkına veya rengine göre ayrımcılık yapmıyorlar. Sadece ne yaptığınıza ve nasıl bir insan olduğunuza bakıyorlar” diyor. Eylül 2020’de Katalonya Politeknik Üniversitesi’ne başlayan konuğumuz, İspanya’daki eğitim hayatını ve İspanyol kültürü ile ilgili deneyimlerini +90 ile paylaştı. #Yurtdışında Eğitim #Studyingİspanya’da Üniversite #İspanya’da Eğitim #Barcelona .

SEE ALSO  beylikdüzü Beylik pazarı çarşamba günü vlog #beylikdüzü #İstanbul #Beylikpazarı #vlog | En ayrıntılı beylikdüzü nasıl gidilir hakkında genel bilgi

Görüntüler ispanya ile saat farkı içeriği ile ilgilidir

Yurt dışında okumak: Barselona, İspanya | "Senin insanlığına bakıyorlar"
Yurt dışında okumak: Barselona, İspanya | "Senin insanlığına bakıyorlar"

"Senin insanlığına bakıyorlar" hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda güncelleyen birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Türk Lirasının Değerli Olduğu Ülkeler | 2022 | TÜM ÜLKELER | türk lirasının değeri hakkında en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Daha fazla haberi burada görün

ispanya ile saat farkı ile ilgili anahtar kelimeler

#Yurt #dışında #okumak #Barselona #İspanya #quotSenin #insanlığına #bakıyorlarquot.

plus 90,+90,yurt dışında okumak,barselona,ispanya,türkiye,plus90,ispanya’da eğitim,ispanya hakkında bilgiler,x90,ispanya’da üniversite okumak,üniversite,kimya mühendisliği,katalonya,90,artı 90,yurt dışında çalışmak,yurtdışında okumak,erasmus,yurtdışı eğitim,yurtdışı üniversite,göç,yurtdışında okumak için,dw türkçe,yurtdışında üniversite okumak,yurtdisi egitim,bbc türkçe,barcelona da yaşamak,ispanyolca,yurtdışı yüksek lisans,study abroad,yurtdışında eğitim.

Yurt dışında okumak: Barselona, İspanya | "Senin insanlığına bakıyorlar".

ispanya ile saat farkı.

ispanya ile saat farkı hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın ispanya ile saat farkı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. DJ IMMIGRANT diyor ki:

  Bende Barcelona dayım . 100 € ya mutfak ihtiyacını karşılıyorsa çok iyi besin almıyordur . En az 200 € gider normalde …Allah yardımcısı olsun . Ama iyi yolda yürüyor . 2-3 seneye kendini kurtarır .

 2. Ali Mert diyor ki:

  bu ırkçılık yerden yere değişebilir ve tabiki de her ülkede olan bir şey.Fas asıllı bir arkadaşım müslüman olduğu için kütüphane de ispanyol öğrenciler tarafından sözlü taciz ve saldırıya uğramıştı

 3. BG Апостол diyor ki:

  İspanya yaşamak için güzel bir yer ama çalışmak için iyi bir seçim değil, aynısı Yunanistan, İtalya, Portekiz için de geçerli. İş güç için Fransa, İsviçre, Avusturya'dan başlayıp yukarı gideceksin. Daha sonra keyif için Güneye gelebilirsin.

 4. Sgi sknr diyor ki:

  ispanyollar ispanyada kalmak istemiyorlar sebebi şu farklı deneyimler yaşamak istiyorlar sterlinle para kazanmak istiyorlar ingilizcesini geliştirmrk istiyor 5 sene gidiyor gerekli eğitimi alıp kendi ülkesinde uyguluyor bizim türkler gibi gidip 20 30 sene kalmayı düşünmüyor demiş en önemli kısmı bence burası ama anladığım kadarıyla kendisi de geri dönmeyi düşünmüyor bu milliyetçilikmiş insanın kendi ülkesine hizmet etmeyi istemesi ne kadar güzel

 5. Bilge Şahan diyor ki:

  Bence lisans ile yüksek lisansı dünyanın neresine gidersen git birbiri ile karşılaştırmak çok yanlış. Tr’de bile lisans ile yl arasında baya bir fark oluyor. lisans daha çok lise gibiyken yl daha çok akademik araştırmalara yönelik. Bence bu kadar tr’yi aşağılamamalıydı. Biz de çok misafirperveriz güzel yemeklerimiz var ve insanların tamamı dış görünüşe bakmıyor ispanyada olduğu gibi tabiki bizim ülkemizde de dışa görünüşe göre yargılayan insanlar var ya da kötü insanlar ama bu ülkeye bağlı bir şey değil her yerde kötü insan var.

 6. Samet Karakaş diyor ki:

  o hatayı ben yaptım erasmustayken ispanyada kalma imkanım vardı okulu bitircem ben dedim iyi bok yedim. kalsam şimdi trdeki gelirimin refahımın ve huzurumun 1 milyon katı daha iyi şartlarda olucaktım biliyorum.

 7. Sıla Kınacı diyor ki:

  Oysaki Türkiye'de yaşayan bir insan olarak sadece insan yerine konulmak istemiştim, bana insan gibi davranılmasını istemiştim. 17 yaşındayım. Tüm bunlar bugüne kadar olmadığı için ben de yurt dışına gideceğim.

 8. Hakan's Life And Travels diyor ki:

  Barcelona senelik ekonomisi Atlanta Georgia ekonomisiyle eşdeğer. Yarı yarıya nüfus var Atlantaya nazaran. Çok çekici şehirler akdeniz ispanyası, çok tarihi. Kızlarıda çok güzeller. Heryere trenler ve charter seferleri var Barcelonanın. Öğrenci yemekleri 10 eurodur Barcelona üniversitesinde. Öyle 4 tlye 4 kap yemek imkansız türkiye devlet üniversiteleri gibi. Senelik 3500 euro devlet üniversite harcı ispanyada. İstanbul ekonomisi senelik 100 milyar eurodur, 16 milyon nüfusun ortaya çıkardığı. Barcelona ekonomisi 2.5 milyon nüfus, 260 milyar eurodur. Ankara ekonomisi senelik 10 milyar euro, 6 milyon nüfusu vardır. Şehirlerarası otobüs şöförü öğlen yemeğinde 60 euroya tek kişi yemek yiyor. Et yemekleri 35 euro, çorba 15 euro , tatlı 13 euro, su bile 2 euro esnaf lokantasında.

 9. Eflatun diyor ki:

  Eğitim sistemi ile ilgili bir şey söyleyemem ben staj için gittim ama asgari ücret asla yeterli değil. Kendisi öğrenci olduğu için kirayı 300 euro'dan hesapladı galiba, normalde en ucuz ev kirası 800-900 eurodan başlıyor. Oda değil, ev diyorum. Orda yaşayacak olsak ya da bir aile geçinebilir mi diye düşünsek. Ayrıca market ve genel hayat fiyatları Barcelona'da genel İspanya'dan çok daha pahalı. Asgari ücretle çok rahat geçinelecek bir şehir değil. Bu konu çok rahatmış gibi algılanmasın. Ve gençler sömürülüyor, rahat bir ortam ya da geleceğe yatırım söz konusu değil. Yine de gidip gitmemek kişisel tercihtir, sadece aklınızda bulunsun.

 10. elaleblebi diyor ki:

  Merhaba, hikayeni paylaştığın için teşekkürler. Ben de seninle çok benzer yollardan geçtim ve bu sene İtalya'da 9. yilimi doldurdum. Hevesini ve motivasyonunu çok beğendim, bu olumlu tavrını devam ettir lütfen. Unutma ki çok istersen ve gercekten denersen yurtdışında hiç umulmadık yerlerden bir kapı açılıyor, iş bulabiliyorsun. Sana tek tavsiyem, mezun olana kadar İspanyolcayi gelistir. Yoksa Türk pasaportuyla sadece İngilizceyle, özellikle de post-covid döneminde iş bulma şansının çok azalacağını düşünüyorum.

 11. By_ EgoBoy diyor ki:

  Baya iyi ama sanki trde din dil ırk ayrımı yapıyorlar gibi yapmayın ama Yurt dışında okumak biz Türk genci için kurtuluş gibi artık

 12. Yusuf ER diyor ki:

  Bunları görüyoruz harika ama sevgili arkadaşlar yurt dışına yerleşenler hangi yolla yerleşiyor? İltica, evlilik ve yatırımcı yoluyla gitmek hariç çünkü bunların hiçbiri olası değil benim için. 🙂 5 yıldır green card'a başvuruyorum, EVS den yüzden fazla projeye başvurdum kabul alamadım. Ankara Anlaşmasını için uğraştım destek aldım maalesef olmadı. İİBF mezunuyum bildiklerimin ve iş tecrübem TR içinde işe yarıyor. Bir de nasıl gidilir onun için video hazırlasanız :))

 13. Nazif Can Tamer diyor ki:

  Arkadaş kendi durumunu anlatmış tabii ona diyecek lafım yok ancak +90'ın bu videoya biçtiği başlık Konya'da 'teknik üniversite' okuyup Matlab öğrenmeden mezun olan bir mühendisin Covid sürecindeki 3 aylık her yönden sınırlı deneyimine göre fazla iddialı:=) En azından Ankara-İstanbuldan gelip Covid öncesi Barcelonada yaşamış biri daha sağlıklı karşılaştırmalar yapabilirdi. Editör seçiminde de sadece insanlığa mı bakıyorlar yoksa?:)

 14. Enes Şahin diyor ki:

  barcelona simdiye kadar gordugum en guzel sehir. bence dunyanin en guzeli. ayrica dunyanin en rahat insanlari, sicakkanli insanlari ordaki ispanyollar ya da katalanlar. burda sydneyde de ispanyol arkadaslarim var. hastasiyim bu sicakkanli, hosgorulu ve gercekten bu hayatta eglenmeyi bilen insanlarin.

 15. Mert Erman diyor ki:

  severek takip ettiğim çok yararlı bir seri. Yabancı ülkelerdeki eğitim sitemlerini ve refah seviyelerini görmemize fırsat tanıyor. Sizlerden ricam acaba yurtdışına eğitim için gitmemize olanak sağlayacak fullbright ve onun gibi eğitim burslarıyla ilgili de videolar serisi yapmanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir