Bu makalenin konusu tabiat parkı bursa tartışılacak. tabiat parkı bursa hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Gököz Tabiat Parkı & Uludağ – Bursa

Gököz Tabiat Parkı & Uludağ – Bursa

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için tabiat parkı bursa dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Izmir March | 19th Century Ottoman Military March | izmir ottoman ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili bazı içerikler tabiat parkı bursa

Bir doğa harikası, Gököz’den Uludağ’a bakış. Uludağ’ın güney tarafında yer alan bu gölet, dağa muazzam bir açıdan bakmaktadır. Uludağ’ın kuzey tarafından böyle bir manzara göremezsiniz. Bursa şehir merkezinden yaklaşık 60 km’lik dolambaçlı yollarla ulaşılabilen bir yerdir. Yol da çok güzel ve harika manzaralara sahip. Burası aynı zamanda Baraklı Göleti’ne de yakın. Bu iki yere Bursa’dan aynı gün gidebilirsiniz. İzlediğiniz için teşekkürler. #gököz #uludağ #bursa – – – Brian Rian Rehan’dan Müzik: Soundcloud’dan Müzik RFM’den Müzik: .

SEE ALSO  BAKIN BU KABİLEDEKİLER NEDEN AĞIZLARINA DİSK TAKIYOR? /Mursi Kabilesi | bahçelievler disco ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan

Bazı resimler tabiat parkı bursa hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Gököz Tabiat Parkı & Uludağ - Bursa | Drone 4K
Gököz Tabiat Parkı & Uludağ – Bursa | Drone 4K

Okuduğunuz Gököz Tabiat Parkı & Uludağ – Bursa , Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

tabiat parkı bursa ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Gököz #Tabiat #Parkı #amp #Uludağ #Bursa #Drone.

SEE ALSO  Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6. Bölüm | 20.09.2021 | Yeni güncellenmiş alabey kebap ile ilgili bilgileri kapsar

xiaomi mi drone,mi drone 4k,xiaomi mi drone 4k,xiaomi drone 4k,dji,bursa,gököz,gököz göleti,gököz tabiat parkı,keles,uludağ,bursa 4k,bursa drone,gököz drone,mountains,4k mountains,dji mavic pro,drone videos,aerial videography,airvüz,drone footage,gököz havadan çekim,tabiat parkı,nature park,nature.

Gököz Tabiat Parkı & Uludağ – Bursa | Drone 4K.

tabiat parkı bursa.

tabiat parkı bursa içeriğiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com tabiat parkı bursa hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Murat ÖZTÜRK diyor ki:

    Elinize sağlık güzel video hocam
    Göldeki suyun dalganmasi ve ağaçların sallanmasi rüzgarın şiddetini belli ediyor ama video da ne bir sarsıntı ne de titreşim oluyor buda mi 4K nin ne kadar başarılı bir gimbal ve ne kadar guzel sitabil uçtuğunu gösteriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.