Makalenin konusu bursa saklı bahçe ile ilgili olacaktır. bursa saklı bahçe hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi hometown-inn.com bu GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM makalesinde bursa saklı bahçe’yi açıklığa kavuşturalım.

GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM içinde bursa saklı bahçe ile ilgili en alakalı bilgileri sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için bursa saklı bahçe dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri getirmeyi umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  35₺ İki kişilik kahvaltı ( 60 Yıldır aynı lezzet) | aydın da kahvaltı yerleri ve fiyatları hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

bursa saklı bahçe ile ilgili birkaç açıklama

Yalova’ya 25 km, Bursa’ya 45 km, Osmangazi Köprüsü’ne 50 km, 500 m2 bahçe alanı ve 3.000 m2 arsa üzerinde 150 m2 villalar, yılda toplam 300 m2 100 zeytin ağacı hasadı, 1.500 kg zeytin. Elma, Armut, Dut, Ceviz, Kiraz, Kiraz ağacı. Villanın ön tarafına beton ve asfalt yol ile araba ile ulaşılabilir. Kış mevsiminde araç ulaşımında herhangi bir problem yoktur. Beton yol tapusumuz var. Eşyalı olarak satılacaktır. Villa Özellikleri: Şömine ve kamelya alanı Newtherm çatı ve mantolama Artezyen kuyusu ve dalgıç pompa Şebeke suyu. Ek olarak, bir hidratör kurulur. Kanalizasyon bağlantısı yapılmıştır. Arkası orman. İstenirse kiralanabilir. 250 m2 net çim alanı bulunmaktadır. İznik gölüne iniş mesafesi 600 metredir. 120 m2 özel depo ve çalışma alanı bulunmaktadır. 3 adet klima ve sıcak su kazanı Alt Kat : Salon + Mutfak + Oda 1 + Oda 2 + Banyo 1 + Wc + Teras Üst Kat : Oda 3 + Oda 4 + Salon 2 + Mutfak 2 + Banyo 2 + Balkon.

SEE ALSO  Aqua Florya Kar Küresine Girdik , Eğlenceli çoçuk videosu | florya eğlence mekanları hakkında en eksiksiz bilginin özeti

Bazı görüntüler bursa saklı bahçe hakkındaki bilgilerle ilgilidir

GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM
GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM

Öğrendiğiniz GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Muhabbet Kuşu | Saf'i Dem | Bursa Panorama | En doğru safi dem bursa ile ilgili bilgilere genel bakış

Daha fazlasını görün

bursa saklı bahçe ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#GÖL #MANZARALI #SAKLI #BAHÇE #ÖZEL #KONUM.

özlüce,23nisan,ertugrul,29ekim,bursa,nilufer,Bademli,balat,konum,merkezi,konut,daire,villa,müstakil,ev,bahçe,dubleks,konutkredi,kredihesaplama,faiz,kredi,uygun,fırsat,satılık,tasarım,mimar,gayrimenkul,realestate,property,balkan,görükle,gorukle,Mudanya,güzelyalı,deniz,manzara,halitpaşa,ömerbey,tirilye,iznik,gölyaka,bağ,göl.

GÖL MANZARALI SAKLI BAHÇE ÖZEL KONUM.

bursa saklı bahçe.

bursa saklı bahçe hakkında HometownInn sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn bursa saklı bahçe hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.