Makalenin içeriği polatlıda gezilecek yerler hakkında konuşacak. polatlıda gezilecek yerler ile ilgileniyorsanız, bu Gordion`un Çobanları makalesinde hometown-inn.com ile birlikte polatlıda gezilecek yerler hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Gordion`un Çobanları içindeki polatlıda gezilecek yerler ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

SEE ALSO  NEYE YATIRIM YAPMALI? (Ekonomi) | Dr. Artuğ Çetin & Emrah İriç | Yeni güncellenen kron para birimini kullanan ülkeler hakkında genel bilgi

Bu hometown-inn.com web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için polatlıda gezilecek yerler dışında bilgi ekleyebilirsiniz HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler polatlıda gezilecek yerler

Tarihi M.Ö. 1200 yıllarına kadar uzanan Gordion antik kentinde, atalarının binlerce yıldır yaptığı gibi çobanlar sabahın ilk ışıklarıyla yollara düşüyor… Bu belgeselde Gordion’un müdavimleri, çobanların hikâyesini anlatıyor. Gordion’da Frigler’den beri devam eden tarım ve hayvancılıkla ilgili olarak sürüleri ve sürüleri anlatılmaktadır. geçmişle olan benzerliği, Penn Müzesi Müdürü ve Kazı Başkanı Prof. Brian Rose ve Pensilvanya Üniversitesi Öğretim Üyesi Ayşe Salzmann ile birlikte inceledik. Gordion’un Çobanları belgeseli Polatlı Belediyesi tarafından hazırlandı. Yönetmen: Kadir ULUÇ Yapımcı: Kadim KOÇ Senaryo: Nurefşan ÜNVEREN Müzik: Murat Özden ULUÇ Seslendiren: Cem Ogün ŞEN Kamera/Drone: Emirhan TÜRKER – Gökay KİRMAN .

SEE ALSO  Örcün Kamp Alanı - Dünya Temizlik Günü | örcün kamp alanı hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

polatlıda gezilecek yerler hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Gordion`un Çobanları

Okuduğunuz Gordion`un Çobanları içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  2022 TATİL MERSİN AKKUM KIZKALESİ | mersin kızkalesi pansiyon fiyatları ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

Daha fazlasını görün

polatlıda gezilecek yerler ile ilgili anahtar kelimeler

#Gordionun #Çobanları.

Gordion’un Çobanları,Gordion’s Shepherds,Gordion,Midas,Yassıhöyük,Gordias,POTA,Polatlı Belediyesi,Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi,Kadim Koç,Kadir Uluç,Murat Özden Uluç,Nurefşan Ünveren,Emirhan Türker,Gordion Müzesi,Prof. Dr. Brian Rose,Penn Museum,Ayşe Salzmann.

Gordion`un Çobanları.

polatlıda gezilecek yerler.

polatlıda gezilecek yerler içeriğiyle hometown-inn.com güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn polatlıda gezilecek yerler hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Nermin Kara diyor ki:

    Yüzyıllardır yaşadığımız topraklar üzerinde haberdar olmadığımız ne kadar çok bilgi varmış. Bu bilgileri bizlere ulaştırmak için çaba sarf eden tüm emeği geçenlere teşekkür ederim. Emeğinize, yüreğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.