ıstanbul akvaryum bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. ıstanbul akvaryum arıyorsanız, bu İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO makalesinde ıstanbul akvaryum hakkında bilgi edinelim.

En eksiksiz İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO içindeki ıstanbul akvaryum ile ilgili videolara genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için ıstanbul akvaryum dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlamayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Lina Markete Gitmiş Bakın Neler Almış | Funny Kids Video | niğde nin nesi meşhur hediyelik ile ilgili yeni güncellenen bilgilere genel bakış

ıstanbul akvaryum ile ilgili bazı bilgiler

Bu videoyu YouTube Video Editor ile oluşturdum ( İstanbul Sea Life Aquarium – TURKUAZOO İstanbul Sea Life Akvaryum, İstanbul Bayrampaşa’daki Forum İstanbul alışveriş merkezinde bulunan İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük akvaryumudur. Turkuazoo İstanbul Akvaryum Sualtı Dünyası Ekim 2009’da hizmete giren akvaryum, ziyaretçilerine nadir bulunan köpek balığı, vatoz, ahtapot ve deniz kaplumbağası türleri de dahil olmak üzere 10 binden fazla deniz canlısını 270 derecelik açıyla inceleme fırsatı sunuyor.Adı Turkuazoo olan akvaryumda aktiviteler de bulunuyor. köpekbalıkları ile dalış ve fotoğraf çekimi gibi akvaryumun özel alanlarındaki evlilik törenleri, toplantılar, doğum günü kutlamaları ve eğitimciler eşliğinde çocuk gezi programları. istasyondan ulaşılabilir. .

SEE ALSO  Yiyeceklerin Mizacını Biliyor Musunuz? sıcak ve soğuk mizaçlı yemekleri tanıyın | sıcak mizaçlı yiyecekler ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

Bazı görüntüler ıstanbul akvaryum hakkındaki bilgilerle ilgilidir

İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO

Okuduğunuz İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlanan birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  KOCAELİ'nin Neyi Meşhur - Nesi Meşhur Türkiye | En detaylı kocaeli nin nesi meşhur ile ilgili tüm içerikler

Daha fazla haberi burada görün

ıstanbul akvaryum ile ilgili birkaç anahtar kelime

#İstanbul #Sea #Life #Akvaryum #TURKUAZOO.

YouTube Düzenleyici,TurkuaZoo (Zoo),Aquarium (Project Focus),Sea Life Centres (Business Operation),Ballet (Composition Type),forum istanbul,Bayrampaşa (Location),İstanbul Sea Life,İstanbul Sea Life Akvaryum.

İstanbul Sea Life Akvaryum – TURKUAZOO.

ıstanbul akvaryum.

ıstanbul akvaryum içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ıstanbul akvaryum hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. mervat ajam diyor ki:

    Tamam Hepiniz görmek istiyorsunuz ama Ben bu Yeri Tercih etmiyorum. Acaba Niye Onları hapis ediyorlar? Yorumlara Yazınız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir