Bu makale my pub hakkında netlik kazandıracak. my pub arıyorsanız, bu PAW Patrol New Mighty Lookout Tower Super Pups CKN Toys makalesinde my pub’yi analiz edelim.

PAW Patrol New Mighty Lookout Tower Super Pups CKN Toys içindeki my pub ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için my pub dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlamayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  URBAN DOWNHILL IN ANKARA (Cube Hanzz 190sl) | qube ankara ile ilgili yeni güncellenen bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili bazı bilgiler my pub

Bugün yeni PAW Patrol Mighty Lookout Tower ve Super Paws araç seti ile oynuyoruz. Mighty Pups, PAW Patrol Mighty Lookout Tower’da güçlü aksiyona hazır! 2 ve 3/4 fit uzunluğunda etkileyici bir yükseklikte duran bu aksiyon dolu kule, PAW Patrol’ün nihai karargahıdır. Mighty Chase’i çalışan asansöre yerleştirin – asansör kalkarken sesler etkinleştirilir ve kulenin yanında bir rozet ve megafon belirir! Mighty Lookout Tower’ın tepesinde, platformdaki Mighty Pups’ın altısına da yer var. Her süper kahraman yavruyu, tek tip renkleriyle aydınlanan noktaya yerleştirin! Çalışan periskop ile çocuklar, Adventure Bay’deki sorunları tespit etmeye yardımcı olacak mükemmel bir bakış açısına sahip olur! Sorun tespit edildiğinde, gerçek ışıkları ve sesleri etkinleştirmek için görev kontrol panelindeki düğmelere basın ve Ryder’ın yavrulara bir görev verdiğini duyun: platform ışıkları yanıp sönecek ve iş için doğru yavruyu seçecektir. Dahil edilen kliplerden birini Chase’e takın ve onu kulenin etrafında, rozetin içinden ve güçlü çelik halattan aşağı süzülmeye gönderin! Chase’i Mighty Aracına bırakmak için Mighty Tower’ın altındaki tuzak kapısını açın ve onu doğrudan harekete geçirmek için kolu itin! CKN Toys’u izlediğiniz için teşekkürler. .

SEE ALSO  KARNABAHAR SEVMEYENLER BİLE BAYILA BAYILA YİYECEKLER GARANTİ VERİYORUM!! İNANILMAZ BİR LEZZET 💯👌 | betülün mutfağı datça ile ilgili en doğru bilgiyi özetleyin

my pub hakkında bilgi ile ilgili resimler

PAW Patrol New Mighty Lookout Tower Super Pups CKN Toys
PAW Patrol New Mighty Lookout Tower Super Pups CKN Toys

Okuduğunuz PAW Patrol New Mighty Lookout Tower Super Pups CKN Toys hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  KUZEN MUHABBETLERİ: Alsancak Barlar Sokağı | Yakın zamanda güncellenen gazi kadınlar sokağı mekanlar hakkındaki bilgilerin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

my pub ile ilgili öneriler

#PAW #Patrol #Mighty #Lookout #Tower #Super #Pups #CKN #Toys.

paw patrol,mighty pups,super paws,ckn toys,childrens toys,kids video,fun playtime,mighty jet,new Super paws,mighty lookout tower,nickelodeon,calvin ckn,ckn paw patrol.

PAW Patrol New Mighty Lookout Tower Super Pups CKN Toys.

my pub.

my pub hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com my pub hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.