Makale içeriğinde ortaca ya nasıl gidilir tartışacak. ortaca ya nasıl gidilir arıyorsanız, bu Ortaca Aşı koyuna Nasıl gidilir ve Mergenli köyü nasıl bir yer? makalesinde HometownInn ile ortaca ya nasıl gidilir hakkında bilgi edinelim.

Yakın zamanda güncellenen Ortaca Aşı koyuna Nasıl gidilir ve Mergenli köyü nasıl bir yer? içindeki ortaca ya nasıl gidilir ile ilgili bilgilere genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

SEE ALSO  Kamil Koç Uşak - İzmir Otobüs Yolculuğu | uşak nasıl gidilir hakkında yeni güncellenmiş bilgileri kapsayan

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayış için ortaca ya nasıl gidilir dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

ortaca ya nasıl gidilir ile ilgili içerik

Arkadaşlar bugün aşı koyuna gidiyoruz. Aşı Koyu Muğla Ortaca’ya bağlı bir koy. Koya giderken yolumuzun üzerindeki Mergenli köyünü geçtik ve sizlere Mergenli köyü hakkında elimizden geldiğince bilgi verdik. Ortaca’ya bağlı Mergenli köyünde arsa fiyatları hakkında bilgi verdik. Umarım videomuzu beğenir ve iyi vakit geçirirsiniz.. İzlerken keyif alacağınızı düşündüğüm diğer videolarımızın linkleri aşağıdaki gibidir.. YÜKSELTİLMİŞ SEBZE YATAK YAPILIŞI; Gümüş bağcıklı Wyandotte tavuğu ve horozu | Amerikan ördeği hakkında merak ettikleriniz | Fıstık Ördeği | Muscovy Duck Hakkında Her Şey #aşı #karanlık #aşikoyu #mergenli #köy #yaşam #köyde yaşam #şehirden kaçış.

SEE ALSO  Erzurum- Palandöken kayak keyfi | erzurum kayak merkezi fiyatları hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

ortaca ya nasıl gidilir hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Ortaca Aşı koyuna Nasıl gidilir ve Mergenli köyü nasıl bir yer?

Okuduğunuz Ortaca Aşı koyuna Nasıl gidilir ve Mergenli köyü nasıl bir yer? hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, aşağıdaki her gün HometownInn güncelleyen diğer konuları okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Osmaniye'den Bildiriyoruz | Türkiye Turu 58. Şehir | osmaniye nin neyi meşhur hakkında en doğru içeriği sentezleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ortaca ya nasıl gidilir ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Ortaca #Aşı #koyuna #Nasıl #gidilir #Mergenli #köyü #nasıl #bir #yer.

aşı,koyu,aşıkoyu,köyhayatı,köydeyaşam,şehirdenkaçış.

Ortaca Aşı koyuna Nasıl gidilir ve Mergenli köyü nasıl bir yer?.

ortaca ya nasıl gidilir.

ortaca ya nasıl gidilir içeriğiyle hometown-inn.com güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın ortaca ya nasıl gidilir içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Zeli Dl diyor ki:

  Evet denizin ücretli olmasi çok mantıksız .Eleman ve işletmede tamam ücret alabilir.Almanyada Hollanda'da böyle birşey yok .Herkes denize ücretsiz girebilir .Abone oldum DLM selamlar

 2. Harun Harun diyor ki:

  Devlet el atsın deniz koyları halka açık olmalı şezlong yanında getirene yada sizler gibi orada oturanlara serbest ve ücretsiz olmalı

 3. Melek Ars diyor ki:

  Benocevreye yerleştim bir yıl oldu çocukluk hayalimdi Dalyan gerçek oldu şuan Serdivan dayım geçici vergi esure sonra ortayim bay henserilerimeselamlar

 4. Necati Karaca diyor ki:

  Çıkar için Aşı koyu'nun a…koymuşlar. 25 sene önce buradaki doğayı görseydiniz. Bu hale getirenlere lanetler okurdunuz

 5. faruk topuz diyor ki:

  Sinek çok telf.cekmiyor yol berbat arabayla gitmenin dışında seçenek yoksa nasıl göreceğiz oraya gitmeden güzelliğini.Ayrica bütün bu olumsuzluklar varken milyonlar verip oraya villa yapıp oturanlar bunları bilerek niye parayı gömer akılsızmı o insanlar?

 6. Aysel B diyor ki:

  Saklı yabani hayvanların saldırısına uğrayan olursunuz. Domuz ailesinin saldırısına uğrayanları duymuslugum var. Acsalar bilhassa!

 7. Talet Ugras diyor ki:

  Aşı koyu yolu arabasını seven sevmeyen herkes için berbat otoparkında araçların hepsi tozdan aynı renk oluyor. Denizi berrak koyda tek olumlu olan denizi yüzmek için güzel. Tek işletme var 2018 de 1.5 lt su 10 TL idi. Aşırı pahalı. Gitmeyenler için tavsiye etmem. Sarsala koyu bölgenin en iyi koyu bana göre sadece virajlı yollarında dikkat edin. Kanala abone oluyorum, Takipteyim.

 8. can Alper diyor ki:

  Halkın malı taşı toprağı ormanı para ile girmek yazık belediyeler yandaşlarına peşkeş çekiyor bu ülkeyi belediyeleri kurumlar yönetmesi lazım şahıslar değil ülkenin her tarafı partililerle dolu gariban ölmüş toprak atanı bile yok

 9. BEKİR ŞENNİK diyor ki:

  Yazın gidilecek bir yer değil yemeğinizi kesinlikle yiyemessiniz çok Arı var ve özel işletme ücreti çok yüksek.

 10. mehmet kurhan diyor ki:

  Kamuya ait yerleri özel işletmelere peşkeş çekiyorlar. Böyle yerler hiç kimse gitmeyecek ki para olayı kalkacak.Bi dünya yol gideceksin birde kamuya ait olan yere para verip gireceksin.Koyun amam aman bir özelliğide yok.

 11. Senol Varsak diyor ki:

  Biz ortacadan bisiklet le gidiyoruz aşı koyuna. Dağ kenarından. Henüz sezon açılmamış galiba. Tesisi işleten insanlar çok iyilerdi. Çok güzel bir beyaz köpekleri var. Aşı Koyu yoluna dönüşte sağ tarafta kahvenin yanında bir kara dut ağacı var mutlaka tadına bakın. Son bir hafta Bayramın ikinci günü Ortacadayız inşallah

 12. Atila Yiğit diyor ki:

  Uzun yıllar önce Aşı Koyu'na gitmiştim.. Videonuz benim için çok nostaljik oldu. Emeğinize sağlık. Abone oldum, sizi takip ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 13. Ertekin Kara diyor ki:

  Yıllar önce gitmiştim çok arı vardı şimdi öylemi bilmiyorum. Hafta sonları orası tıklım tıklım oluyormuş.

 14. Gürcan Karakoc diyor ki:

  Yanlız o teleferik midir nedir, hiç gitmemiş o koya, insan orya kafa dinlemeye gider, o gürültüde hayvan bağlasan durmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.