Bu makalenin bilgileri siyah bira efes hakkında konuşacak. siyah bira efes hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Porselen ve cam üzerine baskı nasıl yapılır?

Kalıcı Bardak Baskı

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için siyah bira efes dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

siyah bira efes ile ilgili birkaç açıklama

Fırın baskı yöntemi ile seramik, porselen ve cam ürünlere baskı yapılabilmektedir. Fırın baskı videosunda daha önce bahsettiğim gibi baskıların uygulandığı ürünler fırına konulup pişirilir. Bu arada fırın baskı ile süblimasyon baskı arasındaki farkları anlattığım videoyu izlemeyi unutmayın. Porselen ve seramik ürünlerin baskıları 800 derecede pişirilirken camda bu sıcaklık değeri 600 derecedir. Camın erime noktasının düşük olması porselen ve seramiğe göre daha düşük sıcaklıkta pişirilmesine neden olur. Porselen ve seramik ürünlerin üzerindeki sır tabakası 800 derecede yarı eriyik hale gelir ve baskılar bu tabakanın altına nüfuz eder. Camda böyle bir tabaka olmaz ve baskı camın yüzeyinde kalır. Fırın camı ürünlerin daha düşük ısıda pişirilmesi ve sır tabakasının olmaması baskının kalıcılığını yani ömrünü olumsuz etkiler. Bardak, tabak gibi sofrada kullandığımız ürünler doğal olarak sık sık yıkanır. Yıkama koşulları cam ürünlerin baskı ömrünü etkilerken, porselen ve seramik ürünler üzerindeki baskılar; yaygın ifadeler o kadar kalıcıdır ki “sonsuza kadar” diyebiliriz. Yıkama sırasında kullanılan yöntem; elde yıkama veya bulaşık makinesinde yıkama, kullanılan deterjanın türü ve suyun sıcaklığı cam bardakların üzerindeki baskıların ömrünü etkileyen faktörlerdir. Bu faktörler göz önüne alındığında, cam bardak üzerindeki baskı bulaşık makinesinde 200 ila 300 yıkama arasında sürebilir. El yıkama yöntemi tercih edilirse bu süre elbette uzayacaktır. Cam bardakların üzerindeki baskılar uzun süre sonra eskiyebilir dedik. Ancak bu sizi yanıltmasın çünkü fırın baskı tekniği dışında daha uzun süre kalıcılık sağlayacak başka bir baskı yöntemi yoktur. Bu teknik, züccaciye mağazalarından aldığımız desenli cam bardaklar ile kafe veya restoranlarda kullanılan logolu bardaklara da uygulanmaktadır. Porselen ürünlerin baskısında kullanılan bazı renkler de bulaşık makinesinde yıkandığında kısa ömürlü olabiliyor ama o başka bir videonun konusu. Videomuzu beğenip kanalımıza abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yeni videolarımızdan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın. Basılı servis ürünleri, promosyon ürünleri ve kurumsal hediye çeşitlerimizi incelemek ve bizden fiyat teklifi almak için www.proberk.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

SEE ALSO  MOJİTO CHALLENGE YAPTIK! Bacardi mojito severler buraya / MOJİTO NASIL YAPILIR- HOW TO MAKE A MOJİTO | bacardi kokteyl hazırlama ile ilgili genel bilgiler en doğru

siyah bira efes ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

Porselen ve cam üzerine baskı nasıl yapılır? | Bardaktaki baskı çıkar mı? | Kalıcı Bardak Baskı

Kalıcı Bardak Baskı hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, Hometown Inn her gün gönderilen daha fazla konu arayabilirsiniz.

SEE ALSO  How to Make a Caffe Macchiato | Perfect Coffee | double espresso macchiato hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Daha fazlasını görün

siyah bira efes ile ilgili bazı öneriler

#Porselen #cam #üzerine #baskı #nasıl #yapılır #Bardaktaki #baskı #çıkar #mı #Kalıcı #Bardak #Baskı.

SEE ALSO  Կամ կկատարեք մեր պահանջները, կամ․․․ Ադրբեջանը պահանջում է, որ Արցախում որևէ հայ զենք չունենա | En doğru giz rakı fiyatları ile ilgili içeriğe genel bakış
[vid_tags].

Porselen ve cam üzerine baskı nasıl yapılır? | Bardaktaki baskı çıkar mı? | Kalıcı Bardak Baskı.

siyah bira efes.

siyah bira efes bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. siyah bira efes hakkındaki makaleyi hometown-inn.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.