Bu makale, içeriğinde açıkça bursa meşhur dönerci bahseder. bursa meşhur dönerci arıyorsanız, bu TÜRKİYEDE BİR İLK YATIK TAVUK DÖNER! BURSA LEZZETLERİ makalesinde Hometown Inn ile bursa meşhur dönerci hakkında bilgi edinelim.

bursa meşhur dönerci hakkında genel bilgiler en ayrıntılı TÜRKİYEDE BİR İLK YATIK TAVUK DÖNER! BURSA LEZZETLERİ

Aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Pazıda Levrek Sarma - Chef Le Balabone | levrek simit hakkında en ayrıntılı bilgilere genel bakış

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayış için bursa meşhur dönerci dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili paylaşım bursa meşhur dönerci

Selamlar Türkiye’nin ilk tavuk döner videosu ile karşınızdayım. Detaylar videoda. Afiyet olsun… Adres: Zafer, Zafer Cd. No:33, 16580 Gürsu/Bursa Telefon: 0543 934 08 08 .

SEE ALSO  Bursa’da en iyi İskenderi ben yaparım dedi! | bursada en iyi iskender nerede yenir hakkında en doğru bilgileri kapsayan

bursa meşhur dönerci hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

TÜRKİYEDE BİR İLK YATIK TAVUK DÖNER! BURSA LEZZETLERİ
TÜRKİYEDE BİR İLK YATIK TAVUK DÖNER! BURSA LEZZETLERİ

Görüntülediğiniz TÜRKİYEDE BİR İLK YATIK TAVUK DÖNER! BURSA LEZZETLERİ içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

bursa meşhur dönerci ile ilgili bazı öneriler

#TÜRKİYEDE #BİR #İLK #YATIK #TAVUK #DÖNER #BURSA #LEZZETLERİ.

milliyiyici,sokak lezzetleri,tarif,yemek,yemek tarifleri,bursa,milliyiyici bursa,bursada ne yenir,bursa sokak lezzetleri,bursa tavuk döner,yatık döner,tavuk cağ,tavuk cağ kebabı,tavuk cağ döner,şevkat döner,sevkat döner bursa,milliyiyici tavuk döner,milliyiyici bursa sokak lezzetleri,milliyiyici tavuk döner bursa,bursada ne yenir vedat milor,cağ kebabı,bursa yemekleri,bursada gece ne yenir,bursa milliyiyici.

SEE ALSO  Lezzetli Mantar Çorbası Nasıl Yapılır? | mantar çorbası arda ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

TÜRKİYEDE BİR İLK YATIK TAVUK DÖNER! BURSA LEZZETLERİ.

bursa meşhur dönerci.

bursa meşhur dönerci bilgisiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn bursa meşhur dönerci hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Turgay Polat diyor ki:

  Bu işletmenin sahibi olarak iyi yada kötü yorumlarınız için herkeze teşekkür ediyorum aynı zamanda maske olayında eleştiri yapan arkadaşlar hakkınızı helal edin en çok özen gösterdiğimiz şey hijyen her hafta işyerimiz yıkanır ve gerekli firmalar tarafından dezenfekte edilir ilk videomuz ilk heyecanımız maske kurbanı olduk kusura bakmayın tekrar özür diliyoruz…

 2. ÖZKAN AKIN diyor ki:

  Maskeni eldiven ile kaldıran olmadı hijyen adına kötü maske takmazsan daha iyiydi.
  Ayrıca tiksindiren bir durum.
  Buna dikkat etmeniz gerekir. Çoğu esnaf bunlara dikkat etmiyor. Lezzet tek başına bir seçenek değildir.
  Hijyen çok önemlidir.

 3. Kadir Özyolu diyor ki:

  Tat olarak herkesi damak zevki farklıdır ama dikkat edin ekmeğe ilk önce dönere koyan hangi esnaf ise ondan alışveriş yapın bu arkadaş gibi yerlerden, dikkat ederseniz bütün gittiği dönerciden ilk yeşillikle vs ekmek doldurulup ardından bir tutam döner koyuyorlar bu arkadaş tam tersi helal oldun takdir ettim

 4. Egemen Aydın diyor ki:

  Allah’ın gücüne gitmesin ama altıparmaktan video yu izleyip kalktık gittik döner Almaya içinde tüylü tavuk derisi tavuk çok kokmasın diye karabiber baharat I basmışlar insanlara yatık döner diye yediriyorlar düzeltilmesi gerekiyor bugün neyi yan yatırıp odun ateşine koysan güzel olur zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.