Bu makalenin içeriği altınpark bursa nerede hakkında konuşacak. Gezi Videoları makalesinde altınpark bursa nerede’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Gezi Videoları içindeki altınpark bursa nerede ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için altınpark bursa nerede dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Kafkas İşçileri: Kavga Bitmedi Daha Yeni Başlıyor! | ülkü pastanesi özlüce ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili içerik altınpark bursa nerede

Altınpark Altınpark Ankara ili Altındağ ilçesi Altınpark mahallesinde 640 bin metrekare alan üzerinde, %85’i yeşil alan ve gölet düzenlemeleri, %15’i binalar olmak üzere Ankara’nın en büyük rekreasyon alanlarından biridir. ve kareler. 1977 yılına kadar golf kulübü olarak kullanılan bu alan 1985 yılında açılan yarışmada birinci olan projenin hayata geçirilmesiyle ortaya çıkmıştır. Uluslararası fuar etkinliklerinin yapıldığı park alanında bir Sergi Merkezi bulunmaktadır. Feza Gürsey Bilim Merkezi, minik ziyaretçilerin dolaşmak, eğlenmek ve deneyler yaparak bilim dünyasını tanımak için ideal bir yerdir. Kapalı ve açık spor sahaları, açık ve yarı açık gösteri salonları, paten pistleri, Türk, İtalyan ve Çin restoranları, Türk Sokağı ve Hill Inn, yürüyüş alanları, fitness alanları, çocuk oyun alanları, piknik alanları gibi dinlenme ve eğlence merkezleri ziyaretçilerin kullanımına açıktır. tüm yaşlardan insanlar. hizmet alanları. Ayrıca gölet ve bahçeler, üretim alanları, olimpik yüzme havuzu, mini golf sahası, At Tavlası, Kültür Merkezi, kına ve düğün salonları gibi yerler dinlenme ve eğlence alanlarını oluşturmaktadır. Kaynak: Burada şehrin merkezinde ama şehrin stresinden uzak, dinlenip sevdiklerinizle huzurlu zamanlar geçirebileceğiniz bir yerde dolaşıp, sizlerle paylaşmak ve parkı daha iyi tanıtmak için fotoğraflar çektim. Umarım siz de bu güzel park gezisinden keyif alırsınız. Videomu beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı, abone değilseniz abone olmayı ve zili açmayı unutmayın ki gelecek yeni gezi videolarımı kaçırmayın.. Tüm Seyahat Videolarım: .

SEE ALSO  İşte Bülent Ersoy'dan Hamile Kalan Kadın! | iskenderun yörük çadırı kahvaltı telefon numarası ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

altınpark bursa nerede hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Altınpark Gezisi (Ankara) | Gezi Videoları

Gezi Videoları hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com ‘nin hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içerik keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  İftar Menüsü /Tavuk Suyuna Çorba Piliç Topkapı ,Yoğurtlu Barbunya Salatası, Sütlü Tatlı | En eksiksiz maydonoz döner hamitler ile ilgili içerik

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

altınpark bursa nerede ile ilgili birkaç öneri

#Altınpark #Gezisi #Ankara #Gezi #Videoları.

gezi tanıtım,gezi videolarım,Altınpark Gezisi,gezi,gezilecek yerler,altınpark,ankara,ankara gezilecek yerler,gezi videoları,ankara videoları.

Altınpark Gezisi (Ankara) | Gezi Videoları.

altınpark bursa nerede.

altınpark bursa nerede içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin altınpark bursa nerede içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Sema diyor ki:

    Gerçekten adı üstünde ALTIN PARK dinlendirici huzur verici etkinlik alanlarıyla rengarenk ağaçlarıyla yemyeşil görünümüyle gezilmeye değer sizinle bizde gezmiş olduk Elinize emeğinize ayağınıza sağlık her yaş gurubuna etkinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir