Üstün restoran anlayışı, geniş menüsü ve uygun fiyat avantajları ile uygun fiyatlı lüks fikrini cafe ve restoran işletmeciliğine dahil eden Happy Moon’s Group, ülke çapında genişlemeye devam ediyor. 1999 yılında faaliyete geçen ve şu anda yeme-içme sektörünün önde gelen zincirleri arasında yer alan kuruluş, geçtiğimiz günlerde Ankara’daki en yeni lokasyonunun merkezi olarak Bob’s Cafe’yi görücüye çıkardı. Happy Moon’s Group’un Ankara’da kurduğu Bob’s Cafe’nin de eklenmesiyle artık 45 lokasyon var. Bu, ülke çapındaki Bob’s Cafe konumlarının toplam sayısını 4’e çıkarır.

Menünün en özgün çeşitleri: Sokak lezzetleri!

Bob’s Cafe’nin kendine has konsepti dikkat çekerken aynı zamanda farklı lezzetler de sunuyor. Menüde “Bob’s Pizza”, “Bob’s Burger”, “Cajun Chicken Salad” ve “Burritos Ragu” dahil olmak üzere yaklaşık yüz çeşit var. İçecekler, alkolsüz kokteyllerden limonataya, milkshake’ten çeşitli kahve türlerine kadar çeşitlilik gösterir. Bob’s Cafe, menüsünde onlara özel bir yer vererek sokak yemeklerinin yeni adresi olmayı umuyor.

SEE ALSO  Tavuklu Bezelye Nasıl Yapılır? | Tavuklu Bezelye Tarifi | tavuklu bezelye yemeği nasıl yapılır ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsayan

Piyasada kritik bir talebi karşıladığımızı düşünüyoruz

Happy Moon’s Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bob’s Cafe’de yabancı gastronomiden sokak lezzetlerine kadar birçok alternatifi bir araya getiriyoruz. Bob’s Cafe’nin sokak lezzetlerinin bir sonraki adresi olmasını bekliyoruz. Ekibimizin en yeni ve en aktif üyesi Bob’s Cafe. Eşsiz bir mimari fikri olan ve gençlere özel temalar içeren Bob’s Cafe’nin pazardaki önemli bir ihtiyacı karşıladığını düşünüyoruz.Ankara’da en yenisini açtık. Bob’s Cafe’nin lokasyonu Şehirlerimizden biri olan Ankara, yoğun bir genç ve üniversite öğrencisi nüfusuna ev sahipliği yapmaktadır.Yeni olmasını beklediğimiz Bob’s Cafe şubemiz hedef pazarımızı oluşturan gençlerin adresi bulunduğu şehre farklı bir renk verecektir. Bu yıl üç markamızdan herhangi birine yatırım yapmaktan vazgeçmeyeceğiz.

SEE ALSO  tv100 - Canlı Yayın ᴴᴰ | balıkesir de yemek yenilecek yerler ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı olarak

Bob’s Cafe’nin Ankara’daki şubesi 324 metrekare büyüklüğünde ve aynı anda 228 misafir ağırlayabiliyor. Farklı tercihleri ve gençlere özel tasarlanan özgün mimari fikri ile misafirlerini deneyimli 44 kişilik ekibiyle ağırlamaya başlayan Bob’s Cafe, fark yaratmayı amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.